مدیركل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی خبر داد

بازگشت مسافران قطار یخ زده تهران با اتوبوس به مشهد

بازگشت مسافران قطار یخ زده تهران با اتوبوس به مشهد

به گزارش پلات، خراسان رضوی مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی اظهار داشت: مسافران قطار یخ زده مشهد به تهران که در ایستگاه تربت حیدریه متوقف شده بودند با اتوبوس به مشهد بازگردانده شدند.محسن نجات در گفت و گو با ایسنا با بیان این خبر اظهار داشت: مسافران قطار مشهد به تهران که از ساعات نخست بامدادان روز جمعه به سبب سرمای شدید در ایستگاه تربت حیدریه متوقف شده بودند با اتوبوس به مشهد بازگردانده شدند.

وی اضافه کرد: برودت هوا در منطقه باغچه و حوالی ایستگاه تربت حیدریه در ۲۰ کیلومتری مشهد، منفی ۲۸ درجه سانتیگراد بود که این وضعیت بر سامانه ترمز قطار اثر گذاشته است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی افزود: در برخورد با این شرایط مسافران که ۳۵۰ نفر بودند به نمازخانه ایستگاه راه آهن هدایت شدند و سپس با اعزام اتوبوس به مرور به مشهد بازگردانده شدند.

نجات اشاره کرد: باتوجه به برودت شدید هوا در منطقه باغچه و نیشابور، سایر قطارهای مسافری این مسیر نیز در ایستگاه هایی که دمای هوای معتدل تری داشتند، ساعتی متوقف شدند تا سامانه ترمز آنها به سبب سرمای شدید باغچه از کار نیفتد، اما حالا وضعیت بهتر است و تردد در راه تهران به مشهد به حالت عادی بازگشته است.

منبع:

1401/10/24
14:43:42
5.0 / 5
196
تگهای خبر: خانه , راه آهن , قطار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
پلات