آخرین وضعیت جاده های كشور

کدام جاده ها در ایام پایانی تعطیلات یک طرفه است؟

کدام جاده ها در ایام پایانی تعطیلات یک طرفه است؟

پلات: مرکز مدیریت راه های کشور اعلام نمود در محورهای هراز و آزادراه تهران - شمال تردد روان اما در مقاطعی از مسیرهای رفت و برگشت محور چالوس ترافیک سنگین است.


به گزارش پلات به نقل از ایسنا، مرکز مدیریت راه های کشور اعلام نمود هم اکنون محورهای شمالی فاقد مداخلات جوی هستند و در محورهای هراز و فیروزکوه و آزادراه تهران – شمال (مسیر رفت و برگشت) - تردد روان است.
در محور چالوس مسیر جنوب به شمال، حدفاصل میدانک تا نساء و پل زنگوله تا سیاه بیشه و در راه شمال به جنوب حدفاصل میانک تا انارک و همین طور در آزادراه قزوین – رشت محدوده رودبار ترافیک سنگین است. همین طور محور رودبار - کهنوج (محدوده های مظفرآباد و آبسردوئیه) در استان کرمان، به سبب طغیان آبنما تا اطلاع بعدی مسدود شده است.

تردد در محورهای هراز و چالوس
در محور چالوس، تردد انواع وسایل نقلیه در ایام ۱۱، ۱۲، ۱۳ و ۱۴ فروردین از ساعت ۱۲ تا ساعت ۲ بامدادان روزهای پس از کرج میدان امیرکبیر و ابتدای آزادراه تهران-شمال (انتهای بزرگراه آزادگان) به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مامورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تاریخ های مذکور تا ساعت ۲ بامدادان روز بعد، از مرزن آباد به سمت کرج و تهران بصورت یک طرفه خواهد بود.
البته در صورت افزایش حجم تردد در آزادراه تهران – شمال و احتمال کندی ترافیک در داخل تونل ها با بیان مامورین مستقر در محل مسیر جنوب به شمال یا شمال به جنوب بصورت مقطعی از شروع آزادراه در هر دو مسیر مسدود خواهد شد.
در محور هراز نیز تردد انواع وسایل نقلیه در ایام ۱۱، ۱۲، ۱۳ و ۱۴ فروردین از ساعت ۱۵ از رودهن به آب اسک ممنوع بوده و با بیان مامورین پلیس راه مستقر در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ تاریخ های مذکور تا ساعت ۲۴ از آب اسک به رودهن بصورت یک طرفه خواهد بود.
سایر محدودیت های ترافیکی نیز در این لینک آمده است. مسافران پیش از عزیمت به سمت مقصد خود در نوروز ۴۰۲، می توانند از محورهای ترافیکی آگاه شوند و آنگاه به سفر اقدام نمایند.
منبع:

1402/01/10
21:27:02
5.0 / 5
208
تگهای خبر: سفر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
پلات