با اشاره به سانحه سقوط هواپیمای تهران- یاسوج

سروش: باید مبحث مدیریت حمل و نقل مورد بازنگری قرار گیرد

سروش: باید مبحث مدیریت حمل و نقل مورد بازنگری قرار گیرد

پلات: یك عضو مجمع نمایندگان تهران با اشاره به سانحه سقوط هواپیمای تهران- یاسوج بر ضرورت بازنگری در مدیریت حمل و نقل تصریح كرد و اظهار داشت: مسئولان باید در زمینه سقوط هواپیمای ATR آسمان به مقصد یاسوج، سریعاً شفاف سازی كنند تا از فضای التهاب آمیز جامعه كاسته شود.


ابوالفضل سروش در گفت وگو با ایسنا، با ابراز تاسف از سقوط هواپیمای تهران - یاسوج اظهار داشت: به نظر می رسد مسئولان باید بحث مدیریت حمل و نقل هوایی، ریلی و دریایی را مورد بازنگری قرار دهند. ما نباید به راحتی شاهد اینگونه حوادث دلخراش باشیم.

وی اضافه كرد: هنوز مدت زیادی نیست كه سانحه كشتی سانچی را پشت سر گذاشته ایم و سقوط هواپیما در این شرایط تعجب ّبرانگیز است؛ البته در این بخش نكته ای حائز اهمیت است و باید به سیاستگذاری دولت در حوزه حمل و نقل هوایی اشاره داشت كه با هوشمندی در صدد رفع نقایص این حوزه بود و البته از تیغ تیز منتقدان هم در امان نماند. با این حال ما باید از حوادث درس بگیریم.

این عضو فراكسیون امید اظهار داشت كه وزارت راه باید برای برون رفت و رفع سایر نقایص موجود راه حلی را در نظر بگیرد.

سروش افزود: نباید از افرادی كه خطای مدیریتی در حوزه حمل و نقل داشته و در پست های مدیریتی دیگر به كار گرفته می شوند، به سادگی گذشت و باید از خطاهای مدیریتی در این بخش؛ یعنی حوزه "مدیریت حمل و نقل" كم كرد و باید نظارت جدی در این بخش حاكم باشد.

به گفته وی، مسئولان باید در زمینه سقوط هواپیمایATR آسمان به مقصد یاسوج، سریعاً شفاف سازی كنند تا از فضای التهاب آمیز جامعه كاسته شود.

سروش در انتها اظهار داشت: هم اكنون هم مجلس در این زمینه فعال شده و كمیته ویژه ای در كمیسیون عمران تحت همین مبحث شكل گرفته است كه امیدواریم بزودی علت این حوادث در این كمیته تخصصی مورد پیگیری قرار گیرد.




1396/11/30
13:57:37
5.0 / 5
4658
تگهای خبر: حمل و نقل , هواپیما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
پلات