یك مقام مسئول بانكی؛

۹ درصد معاملات مسكن ۹۶ تهران از محل صندوق یكم بود

۹ درصد معاملات مسكن ۹۶ تهران از محل صندوق یكم بود

پلات: مدیرعامل بانك عامل بخش مسكن اعلام نمود: امسال از هر ۱۰۰ واحد مسكونی كه در تهران به فروش رسید، ۹ واحد از محل تسهیلات صندوق پس انداز مسكن یكم تأمین اعتبار شده بود.به گزارش پلات به نقل از بانك عامل بخش مسكن، ابوالقاسم رحیمی اناركی با تاكید بر اینكه سال آینده تقاضا برای تسهیلات ساخت و خرید مسكن نسبت به امسال با افزایش قابل توجه روبرو خواهد شد، خاطرنشان كرد: خدمات در رابطه با پرداخت تسهیلات مسكن باید در كمترین زمان ممكن و به بهترین شكل، پس از بررسی و تایید كامل شرایط متقاضیان از بابت واجد شرایط بودن عرضه شود و مجموعه شعب برای افزایش میزان رضایت مشتریان بدون فوت زمان بعد از دریافت استعلامات مورد نیاز نسبت به عرضه تسهیلات اقدام نمایند.
وی اضافه كرد: طی ماه های نیمه دوم امسال تعداد تسهیلاتی كه از محل صندوق پس انداز مسكن یكم به خانه اولی های ثبت نام كننده در این صندوق پرداخت شده است نسبت به مدت مشابه سال قبل حداقل ۱۵۵ تا ۳۰۰ درصد رشد نشان داده است. در بعضی شعب این بانك در شهر تهران، استفاده از تسهیلات صندوق پس انداز مسكن یكم در سال ۹۶ نسبت به سال گذشته، ۲.۵ تا ۴ برابر شده است. این میزان رشد در استفاده از تسهیلات خرید مسكن یكم عامل اصلی افزایش حداقل ۲۰ درصدی حجم معاملات مسكن در تهران به حساب می آید.
رحیمی اناركی تصریح كرد: در تهران از هر ۱۰۰ واحد مسكونی كه در ماه های گذشته به فروش رفته، ۹ واحد توسط خانه اولی های مجهز به تسهیلات صندوق یكم خریداری شده است كه در اختیار بودن سهم قابل توجهی از بازار توسط سپرده گذاران این صندوق را نشان داده است.

1397/01/02
11:11:41
5.0 / 5
4807
تگهای خبر: خانه , فروش , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
پلات