آخرین وضعیت ترافیكی جاده های كشوربعلاوه نقشه

آخرین وضعیت ترافیكی جاده های كشوربعلاوه نقشه

پلات: با آخر رسمی تعطیلات نوروزی موج بازگشت مسافران جاده ای كه از چند روز قبل شروع شده همچنان ادامه دارد و همین مبحث خیلی از محورهای شریانی كشور را با ترافیكی نیمه سنگین مواجه كرده است.به گزارش پلات به نقل از ایسنا، هرچند آخرین وضعیت بررسی های صورت گرفته از جانب وزارت راه و شهرسازی نشان داده است كه میزان تردد در جاده ها در قیاس با ۲۴ ساعت قبل حدود ۹ درصد كاهش پیدا كرده، اما همچنان بسیاری از طریق های اصلی ترافیكی نیمه سنگین را پشت سر می گذارد.

در ۲۴ ساعت گذشته آزادراه قزوین به كرج با ثبت بیش از ۱۱۴ هزار تردد پرترافیك ترین مسیر بوده و بعد از آن آزادراه های كرج به تهران، كرج به قزوین، تهران به كرج و قم به تهران قرار داشتند. محورهای تبریز به ایلخچی و رشت به امامزاده هاشم هم دیگر راه هایی هستند كه بیشترین ترافیك را به خود اختصاص دادند.

آخرین وضعیت نقشه های ترافیكی نشان داده است كه هم اكنون راه های اصلی استان تهران شرایطی نسبتا عادی را پشت سر می گذارد و جز ترافیك نیمه سنگین در آزادراه تهران – كرج و محور پردیس به تهران دیگر مسیرها شرایطی نسبتا عادی را پشت سر می گذارد.

این در حالی است كه در ساعات قبل و توجه به افزایش حجم ورودی مسافران به تهران حدودا خیلی از محورهای اصلی استان با ترافیك سنگین مواجه بود.

استان مازندران هم كه یكی از اصلی ترین استان های میزبان مسافران نوروزی بوده همچنان در سه مسیر فیروزكوه، هراز و چالوس با ترافیك نیمه سنگین در بعضی از بخش ها مواجه می باشد، اما هم اكنون ترافیك در نوار ساحلی این استان حالتی روان داشته و از رامسر تا بابلسر رفت و آمد خودروها به شكل عادی دنبال می گردد.در استان گیلان هم راه های اصلی ترافیكی نیمه سنگین و در بعضی از بخش ها سنگین را پشت سر می گذارد. در آزادراه قزوین – رشت در محدوده بین رودبار تا رشت در چند نقطه ترافیك نیمه سنگین و سنگین گزارش شده و مسیرهای فومن و صومعه سرا هم ترافیكی نیمه سنگین را پشت سر می گذارد، اما مسیرهای ارتباطی به مازندران و اردبیل شرایط ترافیكی عادی دارد.

در خراسان رضوی هم شرایط رفت و آمدها به شكل عادی درآمده و حدودا تمام محورهای اصلی این استان با ترافیكی روان فعالیت می كند.طبق برنامه ریزی های صورت گرفته از جانب وزارت راه و شهرسازی محدودیت های ترافیكی نوروزی تا ۱۷ فروردین ماه امسال ادامه خواهد داشت.
1397/01/14
13:38:57
5.0 / 5
5032
تگهای خبر: شهر , شهرسازی , نقشه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
پلات