معاون شركت ساخت وتوسعه خبر داد:

آغاز عملیات اجرایی قطعه ۵ آزادراه مراغه-هشترود با ۳میلیارد اعتبار

آغاز عملیات اجرایی قطعه ۵ آزادراه مراغه-هشترود با ۳میلیارد اعتبار

پلات: معاون ساخت وتوسعه آزادراه ها از آغاز عملیات اجرایی قطعه ۵ آزادراه مراغه- هشترود به طول ۶.۲ كیلومتر با اعتبار حدود ۳۰ میلیارد ریال اطلاع داد.به گزارش پلات به نقل از شركت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل كشور، سید حسین میرشفیع از آغاز عملیات اجرایی قطعه ۵ آزادراه مراغه- هشترود اطلاع داد و اظهار داشت: این آزادراه یكی از محورهای مهم ارتباطی غرب كشور است كه باعث رونق اقتصادی شهرهای جنوب آذربایجان شرقی می گردد.
معاون ساخت وتوسعه آزادراه ها طول این آزادراه را ۱۱۰ كیلومتر اعلام و تصریح كرد: این آزادراه در ۵ قطعه طراحی شده كه اعتبار پیش بینی شده برای این احداث آن ۱۰ هزار میلیارد ریال است.
وی در مورد قطعه ۵ این آزادراه اضافه كرد: این قطعه به طول ۶.۲ كیلومتر حدفاصل آزادراه زنجان- تبریز با شهر هشترود قرار گرفته است و با مشاركت ۴۰ درصدی بانك سپه و ۶۰ درصدی وزارت راه و شهرسازی با اعتبار حدود ۳۰ میلیارد ریال احداث می گردد.
میرشفیع با اشاره به تقاطع غیرهمسطح در این قطعه اعلام داشت: این تقاطع در محل اتصال این آزادراه با آزادراه زنجان- تبریز واقع شده و دارای یك دهانه ۴۰ متری است.
معاون ساخت وتوسعه آزادراه ها در مورد احجام عملیاتی این پروژه اظهار داشت: عملیات اجرایی این آزادراه با ۶۳۳ هزار و ۲۶۲ مترمكعب خاكبرداری، ۴۷۵ هزار و ۸۶۸ متر مكعب خاكریزی، ۱۲ هزار متر مكعب بتن ریزی و ۴۵ هزار تن آسفالت انجام می گردد.

1397/02/17
12:46:53
5.0 / 5
4656
تگهای خبر: شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
پلات