قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در گفتگو با مهر:

تكمیل ۳۰۰ هزار واحد مسكن مهر با تزریق ۱۴۰۰ میلیارد تومان نقدینگی

تكمیل ۳۰۰ هزار واحد مسكن مهر با تزریق ۱۴۰۰ میلیارد تومان نقدینگی

پلات: تبریز - قائم مقام وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: از دولت اعتبار ۱۴۰۰ میلیارد تومانی جهت تامین خدمات زیربنایی ۳۰۰ هزار واحد مسكن مهر در كشور درخواست كرده ایم كه با آن پرونده مسكن مهر بسته شود.احمد اصغری مهرآبادی در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به اینكه تابحال بیش از ۲ میلیون واحد مسكن مهر در سطح كشور تحویل داده ایم اظهار نمود: مابقی واحدهای مسكن مهر در كشور هم با مشكل مواجه اند كه یا فاقد متقاضی هستند یا درگیر پرونده های قضایی و مشكلات بانكی دارند.
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی اضافه كرد: هم اكنون ۳۰۰ هزار واحد مسكن مهر در كشور از نظر ساختمان تكمیل شده و با تامین انشعابات آب، برق و گاز به مالكان تحویل می گردد.
وی با اشاره به برگزاری جلسه دولت با محوریت پروژه های مسكن مهر اظهار داشت: طی جلسه ای كه با دولت داشتیم مقرر شد تا ۱۴۰۰ میلیارد تومان برای تكمیل ۳۰۰ هزار واحد مسكن مهر در كشور در اختیار وزارتخانه های راه و شهرسازی و نیرو قرار دهد.
واحدهای مسكن مهر بدون معارض در كشور را تكمیل و به متقاضیان تحویل داده ایم
مهرآبادی تصریح كرد: در صورتی كه ۱۴۰۰ میلیارد تومان درخواست شده وزارت راه و شهرسازی در هیات دولت به تصویب برسد و آن را در اختیاز وزارتخانه های مربوطه قرار دهند تا هم تامین زیربنایی مساكن مهر و هم مقدمات تحویل را آماده سازی نماییم.
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی بابیان اینكه واحدهای مسكن مهر كه در كشور بدون معارض بودند را تكمیل و به متقاضیان تحویل داده ایم، اظهار داشت: اگر اعتبار درخواستی به موقع تحویل یابد طبق برنامه ریزی انجام شده ۳۰۰ هزار واحد مسكن مهر تكمیل و آماده تحویل می گردد.
وی اصلی ترین مشكل ۳۰۰ هزار واحد مسكن باقی مانده در كشور را نبود خدمات زیربنایی از قبیل آب، برق و گاز عنوان نمود، اظهار داشت: هم اكنون ۱۰۰ هزار واحد مسكن مهر بدون متقاضی در كشور وجود دارد كه در تلاش هستیم تا این واحدها را در اختیار نهادها و سازمان های حمایتی در جهت سكونت مددجویان قرار دهیم.

1397/02/23
15:05:40
5.0 / 5
4489
تگهای خبر: خانه , خدمات , شهر , شهرسازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
پلات