دفتر امور بازنشستگان فولاد در ساری افتتاح می گردد

دفتر امور بازنشستگان فولاد در ساری افتتاح می گردد

پلات: مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد با اشاره به اینكه تدابیر لازم و اقدامات مقتضی در صندوق بازنشستگی فولاد برای تأسیس دفتر رابط امور بازنشستگی در ساری انجام شده است، اظهار داشت: این دفتر در مرحله آماده سازی نهایی برای افتتاح قرار دارد.به گزارش پلات به نقل از ایسنا، محمدجواد عسكری درمورد وضعیت بازنشستگان و دفاتر امور بازنشستگی فولاد اظهار داشت: در ابتدا باید بگویم ما بازنشسته را فردی می دانیم كه عمری در راه آسایش و آرامش خانواده، جامعه و كشور قدم برداشته و الان این مثلث خانواده، جامعه و كشور باید قدردان زحمات و تلاش آنان باشد. بازنشستگان مهم ترین چیزی كه از ما می خواهند احترام، حفظ كرامت و بزرگداشت شانیت و منزلت آنان است.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد اضافه كرد: ما جهت حفظ شأن بازنشستگان عزیز، دفاتر اصلی امور بازنشستگی صندوق در شهرستان ها برای عرضه خدمات به بازنشستگان را تقویت كرده و نظارت بر كیفیت خدمات عرضه شده توسط دفاتر را به شدت افزایش دادیم.

عسكری درباره دفاتر رابط امور بازنشستگی هم اظهار نمود: بازنشستگان ما به علت همان شرایط جسمی و بخصوص بیماری هایی كه با آنها دست و پنجه نرم می كنند، نیازمند توجه ویژه ما هستند. در همین راستا جهت سهولت در عرضه خدمات به بازنشستگان محترم، اقدامات لازم جهت افزایش دفاتر رابط امور بازنشستگی را صورت دادیم تا نیاز نباشد بازنشستگان حتما به دفاتر اصلی رجوع كنند. برای مثال یكی از دفاتر اصلی صندوق بازنشستگی فولاد در قائمشهر برقرار است و بازنشستگان عزیزی كه در شهرستان ساری سكونت داشتند باید تا قائمشهر رفته و به دفتر اصلی رجوع كنند.

وی اضافه كرد: بر این اساس جهت رفاه حال بازنشستگان محترم ساكن ساری، تدابیر لازم و اقدامات مقتضی در صندوق بازنشستگی فولاد جهت تاسیس دفتر رابط امور بازنشستگی در ساری انجام گرفته و این دفتر به لطف الهی در مرحله آماده سازی نهایی جهت افتتاح است.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد در انتها اظهار نمود: با افتتاح دفتر رابط امور بازنشستگی در ساری، دیگر نیاز نیست بازنشستگان ساكن این شهر برای كار خود تا قائمشهر بروند و طبیعتا مسائل و مشكلات خویش را با استفاده از دفتر رابط امور بازنشستگی ساری پیگیری خواهند كرد.

بر اساس این گزارش، صندوق بازنشستگی فولاد، هفت دفتر اصلی امور بازنشستگی و بیش از ۱۵ دفتر رابط امور بازنشستگی در سطح كشور دارد.
1397/04/08
15:30:58
5.0 / 5
4545
تگهای خبر: خدمات , شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
پلات