طی هفت روز گذشته صورت گرفت؛

اعزام ۱۳ هزار زائر به سرزمین وحی با انجام ۵۱ پرواز

اعزام ۱۳ هزار زائر به سرزمین وحی با انجام ۵۱ پرواز

پلات: سخنگوی سازمان هواپیمایی كشوری از انجام ۵۱ پرواز عملیات حج تمتع در مدت ۷هفت روز خبرداد.به گزارش پلات به نقل از سازمان هواپیمایی كشوری، رضا جعفرزاده اظهارداشت: از ابتدای آغاز عملیات حج تمتع تا دوم مردادماه در مجموع ۵۱پرواز انجام شده است كه ۳۴ پرواز توسط شركت هواپیمایی هما و ۱۷ پرواز توسط شركت هواپیمایی سعودی انجام شده است.
وی با اشاره به اینكه از روز ۲۷ تیرماه تا دوم مردادماه بالغ بر ۱۳هزار زائر به سرزمین وحی اعزام شده اند اظهار داشت: ۱۹ پرواز از فرودگاه حضرت امام (ره)، ۱۲ پرواز از فرودگاه اهواز، ۴ پرواز از فرودگاه بوشهر، ۲پرواز از فرودگاه رشت، ۵ پرواز از فرودگاه زنجان و ۹ پرواز از فرودگاه مشهد صورت گرفته است.
جعفرزاده در انتها اضافه كرد: از آنجایی كه پروازهای حج تمتع مصادف است با ایام پیك پروازی از مسافران خواست برای تهیه بلیت هواپیما از مراكز معتبر خریداری و هرگونه تخلفی را ابتدا به شركت هواپیمایی مربوطه و نهایتا با استفاده از سایت سازمان هواپیمایی كشوری به نشانی www.cao.ir ارسال تا مبحث پیگیری و برخورد شود.
بر اساس اعلام سازمان هواپیمایی كشوری، لیست دفاتر خدمات مسافرتی مجاز و دفاتر الكترونیك مجاز و اصالت سنجی بلیت هواپیما روی سایت سازمان هواپیمایی كشوری قابل دسترس است.

1397/05/04
18:22:18
5.0 / 5
4467
تگهای خبر: فرودگاه , هواپیما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
پلات