معاون وزیر راه خبر داد:

اتمام ریل گذاری راه آهن قزوین-رشت، پیشرفت ۹۵ درصدی ایستگاه رشت

اتمام ریل گذاری راه آهن قزوین-رشت، پیشرفت ۹۵ درصدی ایستگاه رشت

پلات: مدیرعامل شركت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل كشور اظهار داشت: عملیات اجرایی پروژه راه آهن قزوین-رشت با پیشرفت مناسبی در حال اجراست كه با رفع مشكلات بزودی ریل گذاری آن به اتمام می رسد.به گزارش پلات به نقل از شركت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل كشور، خیرالله خادمی در بازدیدی كه به همراه معاون فنی و امور زیربنایی و تولید سازمان برنامه و بودجه كشور و مدیرعامل شركت راه آهن جمهوری اسلامی ایران از طریق آهن قزوین- رشت داشت، پیشرفت فیزیكی این پروژه را مطلوب ارزیابی كرد و اظهار داشت: عملیات اجرایی پروژه با سرعت و دقت ویژه ای در حال پیگیری است و با عنایت به تصمیمات گرفته شده در بازدید امروز مشكلات دو نقطه از پروژه در محدوده كلشتر و لاكان رفع می گردد و بزودی عملیات نصب خط و ریل گذاری به اتمام می رسد.
وی در ادامه توضیح داد: عملیات جوشكاری با سرعت در حال انجام می باشد و تنها ۱۱ كیلومتر از مسیر باقی مانده كه تا دو هفته آتی تكمیل خواهد شد.
معاون وزیر راه و شهرسازی بیان داشت: رلواژ ۷۱ كیلومتر از مسیر انجام شده است و عملیات بالاست ریزی در ۴۲ كیلومتر مسیر باقی مانده است. همه تلاش ما این است كه این عملیات تا آخر شهریور تمام شود.
خادمی در این سفر همینطور از ایستگاه راه آهن شهر رشت بازدید كرد و اعلام داشت: به علت تسریع در عملیات اجرایی ساخت ایستگاه رشت، اولویت بندهایی برنامه ریزی شده است و درنتیجه كل فاز اول این ایستگاه ۹۰ درصد و ساختمان اصلی ایستگاه با پیشرفت فیزیكی بالای ۹۵ درصد در حال اجراست.

1397/06/08
19:25:50
5.0 / 5
4596
تگهای خبر: پروژه , حمل و نقل , راه آهن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
پلات