عضو كمیسیون عمران مجلس خبر داد؛

ارز دولتی برای تامین ۱۵ قلم ضروری كامیونداران اختصاص یافت

ارز دولتی برای تامین ۱۵ قلم ضروری كامیونداران اختصاص یافت

پلات: رییس كمیته حمل و نقل كمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از تصمیم وزارت صمت برای اختصاص ارز دولتی برای تامین ۱۵ قلم ضروری كامیونداران اطلاع داد.به گزارش پلات به نقل از خانه ملت، شادمهر كاظم زاده با اشاره به نشست اخیر كمیته حمل و نقل كمیسیون عمران مجلس برای بررسی مشكلات كامیون داران، اظهار داشت: این نشست با حضور نمایندگان تمام دستگاه ها همچون سازمان تعزیرات، وزارت صمت، وزارت راه و شهرسازی، راهداری و نماینده صنف كامیونداران برگزار گردید.
نماینده مردم دهلران، آبدانان و دره شهر در مجلس شورای اسلامی افزود: در این نشست و جلسات دیگر، تمام مسائل در رابطه با كامیون داران مورد بحث و بررسی قرار گرفت. وی ادامه داد: یكی از گله ها و مشكلات كامیونداران، توزیع نامناسب لاستیك بود كه این مسئله باعث افزایش قیمت این محصول شد، از اینرو مقرر شد اقدامات مقتضی برای كاهش مشكلات كامیونداران در این حوزه صورت گیرد.
این نماینده مردم در مجلس دهم افزود: از سوی دیگر وزارت صنعت، معدن و تجارت مكلف شد كه در حوزه ثبت سفارش اقلام ضروری كامیونداران كه حدود ۱۵ قلم است، اقدامات لازم را صورت دهد.
وی از برنامه وزارت صنعت برای تخصیص ارز دولتی برای تامین ۱۵ قلم ضروری كامیون داران اطلاع داد و اضافه كرد: سازمان تعزیرات و سازمان پشتیبانی از مصرف كنندگان هم متعهد شد كه با اقدامات سودجویانه افراد در احتكار اجناس و اقلام مورد نیاز كامیونداران برخورد كند.
كاظم زاده افزود: از سوی دیگر در ماه گذشته به صورت هفتگی، حدود ۶۰ هزار حلقه لاستیك برای تعادل قیمت ها، در بازار ارائه شد. این نماینده مردم در مجلس دهم اضافه كرد: یكی دیگر از مشكلات كامیونداران، تحویل سهمیه سوخت بر مبنای پیمایش بود كه مقرر شد كه شركت پخش و پالایش، نسبت به اصلاح سامانه مذكور اقدام نماید.
رییس كمیته حمل و نقل كمیسیون عمران مجلس، از ارسال گزارش این كمیسیون درباره وضعیت و اقدامات صورت گرفته برای حل مشكلات كامیون داران به صحن علنی مجلس اطلاع داد و اظهار داشت: این گزارش، مجموعه ای از اقدامات، برنامه ها و مباحث مطروحه درباره مشكلات كامیونداران است كه در هفته های آتی تقدیم هیات رییسه مجلس برای قرائت در صحن می گردد.

1397/06/19
14:05:50
5.0 / 5
4354
تگهای خبر: حمل و نقل , خانه , راهداری , شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
پلات