باز هم تاخیر ایرلاین ایرانی و باز هم سرگردانی مسافران ایران

باز هم تاخیر ایرلاین ایرانی و باز هم سرگردانی مسافران ایران

پلات: گویا ماجرای تاخیر و بی مسئولیتی شركت های هواپیمایی در ایران به خصوص شركت های كوچك پایانی ندارد.


به گزارش پلات به نقل از ایسنا، حیرانی و عدم حضور و پاسخگونبودن مسئولین شركت آتا در فرودگاه بین المللی تفلیس باعث سرگردانی مسافران پرواز این شركت در این فرودگاه شده است.
وقتی در سایت های معتبر خرید بلیط هواپیما برای روز پنجشنبه ۱۹ مهرماه از تفلیس به تهران جستجو می كردید با پرواز ساعت ۱۴.۳۰ دقیقه شركت كیش ایر روبرو می شدید.
ماجرای پرواز ۶۶۲۸ از این جا آغاز شد. به یكباره پرواز از شركت كیش ایر به آتا تغییر پیدا كرد!!!. در ادامه خلاقیت های شركت های ایرلاین ایرانی كه هیچگاه مسئولیتی نسبت به وقت و رعایت حقوق شهروندی مسافران خود ندارند به یكباره این پرواز به ساعت ۲۱.۳۰ (به وقت تفلیس) دقیقه تغییر یافت!!!
در لحظه ارسال این گزارش (ساعت ۲۲: ۵۱ به وقت تفلیس) هنوز خبری از ورود پرواز شماره I36627 از تهران كه قرار بود ساعت ۱۸: ۲۰ دقیقه از فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) به سمت تفلیس پرواز كند، نیست( با عنایت به اینكه ساعت ۲۰: ۵۵ این پرواز طبق سایت فرودگاه امام پرواز كرده).
نكته جالب توجه اینكه پرواز ایران ایر از تفلیس به تهران ساعت ۲۳.۴۵ دقیقه در حال سوار كردن مسافران خود است اما تعداد انبوهی از مسافران شركت هواپیمایی آتا در سالن ترانزیت سرگردان هستند و هیچ امكاناتی برای این مسافران طبق قوانین بین المللی هواپیمایی به این مسافران ارائه نمی گردد./


1397/07/21
14:19:31
5.0 / 5
4439
تگهای خبر: شهر , فرودگاه , هواپیما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
پلات