با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی؛

سرپرست جدید ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت منصوب گردید

سرپرست جدید ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت منصوب گردید

پلات: با حكم رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، داریوش امانی به عنوان سرپرست جدید ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت كشور جایگزین مهدی نیكدار شد.به گزارش پلات به نقل از سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، ​مراسم معارفه سرپرست جدید ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت كشور هم زمان با برگزاری نشست تخصصی ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت كشور، در محل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای برگزار گردید.
عبدالهاشم حسن نیا معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس این سازمان با حضور در نشست تخصصی ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت كشور، از خدمات مهدی نیكدار رئیس سابق ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت قدردانی نمود و داریوش امانی عضو هیات عامل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای را با حفظ سمت بعنوان سرپرست جدید ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت كشور معرفی نمود.
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، در این مراسم اظهار داشت: از زمان شكل گیری ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت در وزارت راه و شهرسازی با مسئولیت آقای نیكدار اقدامات شاخص و ارزشمندی در این ستاد صورت گرفته كه قابل تقدیر است و با ادامه روند همكاری سایر دستگاه ها، برنامه های در دست مبادرت به نحو خوبی اجرا و به نتیجه برسد.
وی با بیان این كه بخش حمل و نقل كالا در كشور اهمیت ویژه ای در اقتصاد كشور ایفا می كند، اضافه كرد: رسیدگی به مشكلات این بخش و رانندگان و مالكین خودروهای فرسوده از اولویت های اصلی ستاد حمل و نقل و سوخت كشور است و با حل و فصل مشكلات موجود، تحول قابل توجهی در حمل و نقل كالا احداث میگردد.
انتقاد از عدم هماهنگی بین دستگاهی در بازیافت خودرهای فرسوده
مهدی نیكدار رئیس سابق ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت، باز با نمایش گزارشی از روند اقدامات این ستاد در زمینه نظارت بر فعالیت مراكز اسقاط در كشور اظهار داشت: آن چه در سال های گذشته در زمینه تأسیس مراكز اسقاط و بازیافت خودروهای فرسوده انجام گرفته است، از یكپارچگی لازم بین دستگاهی برخوردار نبوده كه مهم ترین علت آن نبودن مجموعه مدون از قوانین و مصوبات در زمینه تأسیس، فعالیت و چگونگی برخورد با تخلفات مراكز اسقاط و بازیافت خودورهای فرسوده بوده است.
نیكدار در ادامه گفت: در این راستا، دستورالعمل تأسیس، فعالیت، نظارت و لغو پروانه مراكز اسقاط و بازیافت وسایل نقلیه فرسوده تدوین شد و سپس اعلام نظر دستگاه های ذی ربط، به تصویب رسید.
وی اشاره كرد: با اجرایی شدن این دستورالعمل از طرف كارشناسان و متولیان مراكز اسقاط در ادارات كل راهداری و حمل ونقل جاده ای سراسر كشور، ساماندهی مراكز اسقاط موجود كشور تحقق می یابد و تأسیس اصولی مراكز جدید اسقاط و بازیافت خودروهای فرسوده در سطح كشور انجام میگردد.

1397/08/25
17:45:35
5.0 / 5
4688
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
پلات