وزیر دفاع مطرح كرد؛

نمایشگاه هوایی، نشانگر مقاومت ایران در برابر تحریم ظالمانه است

نمایشگاه هوایی، نشانگر مقاومت ایران در برابر تحریم ظالمانه است

پلات: وزیر دفاع اظهار داشت: ایران امروزه در برابر مسئولان عهدشكن آمریكا ایستاده و برگزاری نهمین نمایشگاه هوایی نشان داده است آنها با این تحریم ها حیثیت خودرا می برند.به گزارش پلات به نقل از مهر، امیر سرتیپ حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در مراسم افتتاحیه نهمین نمایشگاه هوایی در جزیره كیش با اشاره به اینكه این نمایشگاه جشنواره عزت و افتخارات صنعت هوایی ایران است و باید در این نمایشگاه از عظمت علم لذت ببریم و به این دانش مهم بشری ادای احترام نماییم، اظهار داشت: با این وجود اگر یك جاه طلب تصمیم گرفت مردم را از این دانش محروم كند بداند كه این مردم به اتكای علم خود به این صنعت دست یافته اند و این امر شدنی است.
وی اضافه كرد: می خواهیم موفقیت روزافزون خود و هموطنان مان را در صنعت هوایی به نظاره بنشینیم و از تماشای آن احساس غرور كنیم؛ این افتخار، برای ملت های تحت فشار احساس غرور مضاعف دارد.
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح افزود: ما كسانی كه تلاش می كنند تا دیگران را از این علم محروم كنند محكوم می كنیم؛ در حالیكه دانشی كه به آن رسیدند بر پایه خون های ریخته شده دیگر ملل و ثروت های مردم آسیا و آفریقاست اما گستاخانه به دنبال استقرار نظریه برتری هوایی و تسلط بر فضای آسمان دیگر كشورها هستند.
وزیر دفاع افزود: ایران امروزه در برابر مسئولان عهدشكن و جنایتكار آمریكا ایستاده است. این نمایشگاه نشان داده است آنها با تحریم ظالمانه ایران حیثیت خودرا خدشه دار كرده اند. اقدامات غیرمسئولان ترامپ مایه منزوی تر شدن بیشتر آمریكا میگردد.
امیر سرتیپ حاتمی تصریح كرد: ایران ۴۰ سال پیش آمریكا را بعنوان نماد استكبار از كشور بیرون كرد و بزودی با افتخار جشن چهل سالگی انقلاب را برگزار می نماید، پیام ما از جزیره كیش در خلیج فارس به همسایگان، دوستان و همه طرفداران صلح، پیام صلح و دوستی است.
به گفته وزیر دفاع، اصل صلح برای همه و جهان عاری از خشونت از اصول خدشه ناپذیر ایران است همسایگان ما برای همیشه همسایه ما هستند بدین سبب منطق و عقلانیت آنها در نگاه راهبردی ما بعنوان لوح ماندگاری است كه مایل نیستیم بر آن نقطه تاریك نقش ببندد.
وی اشاره كرد: ما به دنبال جلوگیری از خشونت و جنگ و در یك كلمه بازدارندگی هستیم تا كسی به خود فكر حمله به ایران راه ندهد. با خیرخواهی برای همه می توان از صلح كشور، منطقه و جهان حمایت كرد.
سرتیپ حاتمی افزود: دل مردم ایران لبریز از بشردوستی و كرامت انسانی است و دل رنجور هیچ انسانی را برنمی تابد.
وی درانتها از زحمات خلبانان نیروی هوایی ارتش و سپاه و تیم های هوایی روسیه و لتونی تشكر كرد.1397/09/05
20:41:45
5.0 / 5
4380
تگهای خبر: خانه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
پلات