تا سه سال دیگر پایان می یابد

تكمیل فرودگاه امام با اعتبار ۱۵۰۰ میلیارد تومانی

تكمیل فرودگاه امام با اعتبار ۱۵۰۰ میلیارد تومانی

به گزارش پلات بر مبنای لایحه بودجه سال ۱۳۹۸، فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) با اعتباری معادل ۱۵۱۶ میلیارد تومان و ۸۵۹ میلیون تومان تا آخر سال ۱۴۰۰ تكمیل می گردد.به گزارش پلات به نقل از ایسنا، در حالیكه طرح مشاركت و تكمیل فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) از سال ۱۳۸۶ كلید خورده، بر مبنای لایحه بودجه ۱۳۹۸ كه از جانب دولت به مجلس شورای اسلامی عرضه شده است تا سه سال دیگر به اتمام می رسد تا در نهایت طی ۱۴ سال این پروژه به سر انجام برسد.

عملكرد دوران برنامه پنجم توسعه به گونه ای بوده است كه در طول آن رقمی معادل ۵۰۷ میلیارد و ۲۰۹ میلیون تومان به این پروژه تخصیص یافته است و امسال هم اعتباری معادل ۴ میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان بران آن اختصاص یافته است.

برآورد انجام شده جهت اختصاص اعتبار به این پروژه در سال ۱۳۹۸ معادل پنج میلیارد تومان است و پیش بینی صورت گرفته برای این طرح طی سال های آتی معادل ۱۰۰۰ میلیارد تومان است.

در قانون بودجه سال ۱۳۹۷ مصوب شده بود كه طرح مشاركت و تكمیل فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) تا آخر سال ۱۳۹۹ و با اعتباری معادل ۱۱۴۶ میلیارد و ۴۸۱ میلیون تومان به اتمام برسد كه به علت تعویق در تكمیل این طرح و افزایش هزینه های عمرانی تا آخر سال ۱۴۰۰ و با اعتباری معادل ۱۵۱۶ میلیارد تومان و ۸۵۹ میلیون تومان تكمیل می گردد.


خبرنگار: نیما علیپور
دبیر خبر: متین كاكویی


1397/10/27
22:29:59
5.0 / 5
4269
تگهای خبر: پروژه , فرودگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
پلات