فرود اضطراری هواپیمایی كه مسافران را منجمد كرد

فرود اضطراری هواپیمایی كه مسافران را منجمد كرد

پلات: مسافران یكی از هواپیماهای شركت آمریكایی یونایتد ایرلاین پس از یك فرود اضطراری در كانادا و ۱۴ ساعت معطلی، از شرایط بسیار بد و یخ زدگی خود خبر دادند.به گزارش پلات به نقل از ایسنا، به نقل از india today، توییت های انتشار یافته از طرف مسافرانی كه در یكی از هواپیماهای شركت آمریكایی یونایتد ایرلاین در سرمای فوق العاده زیاد و درجه هوای زیر صفر گیر افتاده بودند، حاكی از شرایط بسیار بدی و وحشتناكی است كه آنها تجربه كرده بودند.

این پرواز كه به سبب مشكل ناگهانی و پزشكی كه برای یكی از مسافران پرواز آمریكا به هنگ كنگ مختل شد، خلبان هواپیماهی مذكور مجبور شد در یكی از نزدیك ترین فرودگاههای اطراف در كانادا فرود اضطراری كند و مسافری كه نیاز به مداوا و نگهداری های مخصوص پزشكی بود را پیاده كند. اما در همین حین یكی از درب های هواپیما با مشكل مواجه گردید و متخصصان و مسئولان فنی پس از ساعت ها تلاش محبور شدند كه درب را به كلی تعویض كنند و همین امر باز سبب شد با باز ماندن درب هواپیما، دمای هوای داخل كابین با دمای زیر صفر درجه هوای بیرون یكی شده و سبب یخ زدگی مسافران شود.

بر اساس توییت های انتشار یافته از طرف مسافرانی كه در این پرواز حضور داشته اند، اتفاقاتی كه در داخل هواپیما یكی سپس دیگری رخ می داد، درست همانند ژانر وحشت، اكشن و كارآگاهی خیلی از فیلم های سینمایی آمریكایی شده بود و آنها نمی توانستند شرایط بد و غیرقابل تحمل داخل این هواپیما و اقدامات نابخردانه كادر پرواز و مسئولان فرودگاهی را باور و تحمل كنند.

آنها بر این باورند كه دمای زیر صفر داخل كابین هواپیما، تمام شدن تمام ذخایر غذایی، معطل شدن ۱۴ ساعته و گیر افتادن در یك فرودگاه كانادایی كه اجازه تخلیه و پیاده شدن مسافران یخ زده را نمی داد، همه و همه سبب خشم آنها شده بود.

در نهایت شركت هواپیمایی یونایتد ایرلاین مجبور شد یك هواپیمای دیگر را راهی كانادا كند تا مسافران گیر افتاده را به مبدا پرواز یعنی ایالات متحده آمریكا بازگردانده تا در صورت تمایل، در یك پرواز دیگر و با بازپرداخت كل مبلغ بلیت و پرداخت خسارات وارده بعلت تاخیر و شرایط نامناسب پرواز به هنگ كنگ فرستاده شوند.


1397/11/03
13:59:10
5.0 / 5
4507
تگهای خبر: تخصص , فرودگاه , هواپیما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
پلات