در گزارش پلات عنوان شد:

خسارت ۸۵۰ میلیارد تومانی سیل به زیرساخت های جاده ای خوزستان

خسارت ۸۵۰ میلیارد تومانی سیل به زیرساخت های جاده ای خوزستان

به گزارش پلات مدیركل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از خسارت ۸۵۰ میلیارد تومانی سیل به زیرساخت های جاده ای استان اطلاع داد.غلامعباس بهرامی نیا، در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در آخرین ارزیابی های صورت گرفته با عنایت به رفع آبگرفتگی در بیشتر جاده های خوزستان، ارزیابی خسارت سیل به زیرساخت های جاده ای استان به ۸۵۰ میلیارد تومان رسید.
وی اضافه كرد: اطلاعات مربوط به این خسارت ها به وزارت راه و شهرسازی، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و استانداری ارسال شد كه بعد از جمع بندی این اطلاعات، اعتبار مورد نیاز جبران خسارت ها تأمین و ابلاغ می شود.
مدیركل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان با اشاره به اینكه بخشی از اعتبار از جانب وزارت راه و شهرسازی و بخشی از سوی اعتبارات استانی تأمین خواهد شد، بیان كرد: برنامه ریزی و اولویت بندی چگونگی جبران خسارت ها انجام شده و پس از تأمین اعتبار و ابلاغ آن، اقدامات اجرایی آغاز خواهد شد.
بهرامی نیا در مورد زمان تأمین و اعتبار اظهار داشت: متولیان امر تاكید دارند كه كار تأمین و ابلاغ اعتبار مورد نیاز برای جبران خسارت های وارده به زیرساخت های جاده ای خوزستان در كوتاه ترین زمان ممكن صورت گیرد.

1398/02/15
19:10:27
5.0 / 5
4428
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
پلات