به دلیل رفتار غیرمسئولانه؛

وزیر راه و شهرسازی دستور عزل ۳ مدیر فرودگاه آبادان را صادر كرد

وزیر راه و شهرسازی دستور عزل ۳ مدیر فرودگاه آبادان را صادر كرد

به گزارش پلات وزیر راه و شهرسازی به علت آنچه رفتار غیر مسئولانه نامیده شد، دستور عزل سه مدیر در فرودگاه آبادان را صادر كرد.به گزارش پلات به نقل از مهر، محمد اسلامی به محض اطلاع از وقفه بوجود آمده در عرضه خدمات به مسافران پرواز شماره ۸۶۰ شركت آسمان در ۱۶ اردیبهشت ۹۸، به سازمان هواپیمایی كشوری دستور داد به خاطر كوتاهی در خدمت رسانی و رعایت حقوق مسافران سه مسئول خاطی عزل و با آنها برخورد شود و فعالیت شركت هندلینگ فضا اندیشان اروند محدود و اخطار كتبی داده شود.
همچنین با عنایت به عدم همكاری ایستگاه آبادان شركت هما در عرضه خدمات هندلینگ، از شركت هواپیمایی هما خواسته شد تا به تمام ایستگاه های خود ابلاغ كند تا در هنگام نیاز و اعلام درخواست، با سایر شركت های هندلینگ كننده در فرودگاه ها همكاری كنند تا خدمات رسانی به مسافران و پروازها بدون وقفه صورت گیرد.
همچنین به شركت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران ابلاغ گردید تا نظارت دقیقی بر نحوه فعالیت و چگونگی عرضه سرویس هندلینگ در فرودگاه ها به عمل آورد.
پرواز ۸۶۰ تاریخ ۱۶ اردیبهشت ۹۸ تهران به آبادان در فرودگاه آبادان به دلیل عدم دریافت بموقع خدمات هندلینگ با وقفه بوجود آمده باعث نارضایتی مسافران شد كه به دستور وزیر راه و شهرسازی مبحث رسیدگی و با عوامل خاطی برخورد صورت می گیرد.

1398/02/20
13:12:48
5.0 / 5
4370
تگهای خبر: خدمات , سرویس , شهر , شهرسازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
پلات