انتقاد احمدی از حبس شدن مردم مرزن آباد چالوس در منازل خود در زمان تعطیلات

انتقاد احمدی از حبس شدن مردم مرزن آباد چالوس در منازل خود در زمان تعطیلات

به گزارش پلات نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس ضمن انتقاد از وزارت راه اظهار داشت: تعطیلات كه فرا می رسد مردم مرزن آباد چالوس به خاطر ترافیك سنگین در منازل شان حبس می شوند.


به گزارش پلات به نقل از ایسنا، قاسم احمدی لاشكی در جلسه نوبت بامداد امروز (دوشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذكری شفاهی خطاب به وزیر كشور و وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: تعطیلات كه فرا می رسد همه به فكر تفریح و مسافرت هستند اما مردم مرزن آباد چالوس به خاطر ترافیك سنگین و حبس شدن در منازل شان، عزا می گیرند. مردم بومی چه گناهی كرده اند كه باید تاوان سوء مدیریت و ناكارآمدی عده ای از مسئولان را بپردازند؟
نماینده مردم نوشهر و چالوس اضافه كرد: سال هاست مردم عزیز غرب مازندران خصوصاً كسانی كه در راه مرزن آباد به دزبن زندگی می كنند به خاطر یك طرفه شدن جاده كندوان رنج و درد می كشند. دولت ها اما فقط گفتاردرمانی می كنند. جاده كندوان متعلق به ملت ایران است نه فقط مازندران. چرا اینقدر تعلل، بی تفاوتی و تبعیض در كشور وجود دارد؟
این عضو فراكسیون میراث فرهنگی و گردشگری مجلس افزود: طی ۴۸ ساعت گذشته مردم مرزن آباد و ۵۰ روستای اطراف در منازل شان حبس شده بودند. آقای رحمانی فضلی! آیا به شما اطلاع داده اند كه فردی در شرایط سخت ترافیك در جاده به خاطر ایست قلبی جان باخت؟ آیا به شما اطلاع داده اند كه خانمی در روستای مكارود به اجبار در خودروی شخصی خود وضع حمل نموده است؟ اگر همسر و دختران شما به جای آن خانم روستایی بودند، چه می كردید؟ یقین می دانم جز استیضاح وزرای كشور اقدام دیگری پیدا نمی كردید.
احمدی لاشكی با اشاره به مدیریت ناكارآمد پلیس راه كشور خاطرنشان كرد: عدم اجرای قوانین و مقررات و انتقال سلیقه ای مسیر جاده یك طرفه كه باید در دزبن-كرج باشد به ناچار مردم را به كمك رسانده است تا با همكاری مردمی مشكلات حل شود.
نماینده مردم نوشهر و چالوس در انتها تذكر خود خطاب به وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: آقای اسلامی در آن زمان كه شما استاندار این شهر بودید كلنگ پروژه مرزن آباد و دزبن خورده شد اما هنوز كه هنوز است كار به صورت جدی پیش نمی رود.1398/03/21
14:12:33
5.0 / 5
4700
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
پلات