یك چالش بزرگ در شبكه یك سیما

یك چالش بزرگ در شبكه یك سیما

پلات: «راه سوم» عنوان برنامه جدیدی در تلویزیون است كه اخیرا مقرر است به سوژه پرچالش ساختمان سازی در كشور و مسائل و معضلات مربوط به آن بپردازد.


«راه سوم» برنامه ای به تهیه كنندگی رؤیا جدیدی است كه هر سه شنبه از ساعت ۱۶ بطور زنده روی آنتن شبكه یك سیما می رود.
این تهیه كننده در گفت وگویی با ایسنا «چالش سوم» را نقطه عطفی در فعالیت های سازمان نظام مهندسی ساختمان و رسانه می توان برشمرد و درباره ی جزئیات آن اظهار داشت: این برنامه در امتداد فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص نامگذاری سال به نام «سال رونق تولید ملی»، درواقع تلاشی است در این جهت كه ضمن ارائه راهكارهایی در زمینه ساخت و ساز مسكن، به بررسی فرصت ها و تهدیدهای این حوزه بپردازد.
او اضافه كرد: همچون میهمانان برنامه، محمد طاهری - رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران - است كه با حضور در استودیو پخش زنده قسمت اول این برنامه تلویزیونی، ضمن تبیین جایگاه سازمان در امر نظارت بر ساخت و ساز توضیحاتی درباره ضرورت استفاده از شناسنامه فنی ساختمان برای بینندگان این شبكه ارائه می كند.
عوامل برنامه «راه سوم» كه هر سه شنبه ساعت ۱۶روی آنتن شبكه یك سیما خواهد رفت، عبارتند از: رؤیا جدیدی: تهیه كننده، محمدرضا شادگرد و محمد اصغری: مشاوران محتوایی، احمد توكلی: مجری و علیرضا بهرامی: كارشناس رسانه ای.
منبع:

1398/04/03
14:08:41
5.0 / 5
4259
تگهای خبر: تولید , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
پلات