وزیر ارتباطات:

پروازهای مسافری فرودگاه پیام هفته آینده از سر گرفته می شود

پروازهای مسافری فرودگاه پیام هفته آینده از سر گرفته می شود

پلات: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: پروازهای مسافری فرودگاه پیام هفته آینده از سر گرفته می شود.به گزارش پلات به نقل از مهر، محمد جواد آذری جهرمی بامداد سه شنبه ضمن بازدید از فرودگاه بین المللی پیام كه با حضور وزیر راه و شهرسازی همراه بود، اظهار نمود: با كمك وزارت راه و شهرسازی و صرف انرژی ویژه برای حل مشكلات این فرودگاه دو اقدام اساسی برای تأمین امنیت پیام مورد پیگیری قرار|گرفت كه بسیار مؤثر است.
وی با اشاره به افتتاح رادار منطقه ای پروازی تهران اشاره و این اقدام را مهم ارزیابی كرد.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به علامت گذاری ها و اعلام هشدارها در فرودگاه فتح كه طبق استانداردهای بین المللی انجام شده، اظهار داشت: مشكلات امنیتی فرودگاه پیام كه ایراداتی به آن وارد بود به صورت كلی برطرف شده است.
آذری جهرمی با اشاره به توافق دو وزارتخانه راه و ارتباطات درباب فرودگاه پیام، اظهار داشت: مشكلات حقوقی این فرودگاه در جلسه هیئت دولت مطرح و امیدوارم مصوب شود برای اینكه وزارت راه نظر مساعدی درباب صلاحیتِ داشتن خدمات هوایی در فرودگاه پیام دارد.
وی به برنامه ریزی های انجام شده درباب از سر گیری پروازهای مسافری فرودگاه پیام اشاره نمود و اظهار داشت: امیدواریم از چهارشنبه هفته آتی مجدد شاهد از سرگیری پروازهای مسافری این فرودگاه باشیم.


منبع:

1398/05/01
17:32:35
5.0 / 5
4234
تگهای خبر: استاندارد , خانه , خدمات , شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
پلات