با حكم اسلامی سرپرست جدید معرفی شد؛

بركناری معاون مسكن وزیر راه دو روز پیش از آغاز ساخت ۴۰۰ هزار واحد

بركناری معاون مسكن وزیر راه دو روز پیش از آغاز ساخت ۴۰۰ هزار واحد

به گزارش پلات وزیر راه و شهرسازی در حكمی محمود محمودزاده را بعنوان سرپرست معاونت امور مسكن و ساختمان جایگزین مازیار حسینی كرد.به گزارش پلات به نقل از مهر، مازیار حسینی معاون سابق امور مسكن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی در حالی بركنار شد كه قرار بود از روز سه شنبه (۵ شهریور) عملیات اجرایی برنامه اقدام ملی تولید و عرضه مسكن با حضور رئیس جمهور آغاز شود.
بر اساس گزارش سایت رسمی خبری وزارت راه و شهرسازی، در حكم محمد اسلامی خطاب به محمود محمود زاده سرپرست جدید این معاونت آمده است: نظر به تعهد، سوابق علمی و مدیریتی جنابعالی به باعث این حكم بعنوان «سرپرست معاونت امور مسكن و ساختمان» منصوب می شوید.
در ادامه حكم «سرپرست معاونت امور مسكن و ساختمان» آمده است: امید است با اتكال به الطاف الهی در اجرای سیاست های دولت تدبیر و امید و استفاده از تمامی ظرفیت ها و استعدادهای بالقوه وزارتخانه اهتمام ویژه داشته و با تمتع از تجارت خویش و در قالب قوانین و مقررات در ایفای بهینه و مطلوب وظایف محوله موفق و مؤید باشید.
وزیر راه و شهرسازی در آذرماه سال ۱۳۹۷، محمود محمودزاده بعنوان عضو هیأت مدیره سازمان ملی زمین و مسكن منصوب كرده بود. وی قبل از این مدیر كل راه و شهرسازی استان اصفهان بوده است.

1398/06/04
14:17:28
5.0 / 5
4529
تگهای خبر: تولید , خانه , سایت , شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
پلات