آخرین وضعیت جاده های كشور، چالوس و هراز پرترافیك ترین

آخرین وضعیت جاده های كشور، چالوس و هراز پرترافیك ترین

پلات: بر طبق آخرین گزارش سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، استان های همدان، مازندران، مركزی، اصفهان، لرستان و زنجان مقصدهای اصلی مسافران در تعطیلات تاسوعا و عاشورا هستند و محورهای هراز و چالوس پرترافیك ترین مسیرها به شمار می روند.


به گزارش پلات به نقل از ایسنا، شب گذشته جاده چالوس، آزادراه قزوین – رشت، آزادراه تهران – كرج – قزوین و جاده هراز ترافیك سنگین و نیمه سنگینی را تجربه كردند.
بر طبق گزارش مركز مدیریت راه های كشور شب گذشته جاده چالوس از جنوب به شمال در محورهای بیلقان، رینه، ارنگه و خوزنكلا ترافیك سنگینی را تجربه نمود و جاده هراز در محورهای مشاع، دهانه جنوبی گالری امامزاده هاشم، پلور، آبسك، گزنك و شاهاندشت ترافیك نیمه سنگینی داشتند و تونل وان ترافیك سنگینی به خود دید.
همین طور بر طبق این گزارش، آزادراه قزوین – رشت در محور رودبار - منجیل و عوارضی قزوین- رشت و در آزادراه تهران – كرج – قزوین، در محور گرمدره پل كلاك، پایانه كلانتری، پل كردان و پلیسراه مهرشهر ترافیك سنگینی داشت. به غیر از این مسیرها شب گذشته آزادراه تهران – قم محدوده عوارضی نیز همین وضعیت را تجربه نمود.
مركز مدیریت راه های كشور وضعیت مسیرهای پرتردد و پرترافیك كشور را در تاریخ های ۱۸ و ۱۹ شهریورماه مصادف با تاسوعا و عاشورای حسینی را نیز اعلام نمود كه بر طبق این گزارش امروز دوشنبه از ساعت ۷ بامداد ترافیك نیمه سنگینی در جاده چالوس از جنوب به شمال در محورهای كرج، كندوان و سیاه بیشه برآورد می شود. همین طور از ساعت ۱۶ امروز همین مسیر در محور كندوان و سد كرج ترافیك سنگینی خواهد داشت و ترافیك نیمه سنگینی از ساعت ۲۱ در محدوده گچسر و سیاه بیشه پیش بینی شده است.
ترافیك در جاده هراز برای امروز نیمه سنگین در ساعات ۷ بامداد و ۱۶ برای محورهای پلور، امامزاده هاشم و گزنك پیش بینی شده است اما به گزارش مركز مدیریت راه های كشور جاده هراز از ساعت ۲۱ امروز از جنوب به شمال در محور پلور ترافیك سنگین و در محور گزنك ترافیك نیمه سنگینی را تجربه خواهدنمود.
وضعیت ترافیكی راه ها برای فردا سه شنبه (۱۹ شهریورماه) مصادف با عاشورا وضعیت نسبتاً مشابهی با امروز خواهد داشت چونكه مجدداً در جاده چالوس ترافیك نیمه سنگین در محور بیلقان آغاز خواهد شد و در ساعت ۱۶ فردا ترافیك در این جاده و در محورهای سد كرج و هزارچم در راه جنوب به شمال سنگین خواهد شد البته در ساعت ۲۱ محدوده پوركان در راه رفت و برگشت ترافیك نیمه سنگینی را به خود خواهد دید.
اما جاده هراز در ۱۹ شهریورماه از جنوب به شمال در محور پلور ترافیك نیمه سنگینی در ساعت ۷ بامداد خواهد داشت و این ترافیك نیمه سنگین در ساعت های ۱۶ به محور گزنك انتقال خواهد یافت و از ساعت ۲۱ ترافیك نیمه سنگین در راه برگشت یعنی از شمال به جنوب به وجود خواهد آمد كه البته برای جاده چالوس نیز همین وضعیت به وجود خواهد آمد.
بر طبق گزارش مركز مدیریت راه های كشور مشكلی در جاده فیروزكوه طی این روزها وجود نخواهد داشت و آزادراه تهران – قم با وجود ترافیك پرحجم نیز وضعیت بسیار بهتری نسبت به دو مسیر مذكور خواهد داشت اما از ساعت ۲۱ آزادراه قم به تهران ترافیك نیمه سنگینی در محور نعلبندان به وجود خواهد آمد و در ۱۹ شهریورماه نیز به غیر از ساعت ۱۷ در محدوده عوارضی كه ترافیك نیمه سنگینی خواهد داشت، ساعت ۲۱ ترافیك سنگینی پیش بینی شده است اما به گزارش این مركز ساعت ۲۳ ترافیك در این راه اختتام می یابد.
منبع:

1398/06/18
12:51:31
5.0 / 5
4233
تگهای خبر: راهداری , شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
پلات