اسلامی در حاشیه جلسه هیئت دولت:

حمل و نقل جاده ای، هوایی و راه آهن حق افزایش قیمت را ندارند

حمل و نقل جاده ای، هوایی و راه آهن حق افزایش قیمت را ندارند

به گزارش پلات وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینكه نه راه آهن، نه حمل و نقل جاده ای و نه هواپیما حق افزایش قیمت را ندارند، اظهار داشت: اگر كسی سودجویی كند و افزایش قیمت دهد حتما با آنها برخورد قانونی خواهد شد.به گزارش پلات به نقل از مهر، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی امروز(چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیئت دولت درباره افزایش قیمت عوارض بزرگراه ها، اظهار داشت: نرخ آزاد راه ها طبق قانون، همه ساله برپایه قراردادهایی كه با سرمایه گذار وجود دارد توسط وزارت راه تعیین می شود.
وی افزود: سرمایه گذارها وظایفی برعهده دارند و باید جاده ها را با بهترین كیفیت نگهداری كنند، در چند سال قبل مقداری كم كاری رخ داده بود كه ما از آنها خواستیم تكالیفشان را بهتر انجام دهند. امید داریم نرخی كه اخیرا تصویب گردید، با رعایت متن قرارداد و حقوق مردم در نظر گرفته شده و به ارتقاء كیفیت و امنیت جاده ها بیانجامد.
اسلامی در ادامه با اشاره به اینكه نه راه آهن، نه حمل و نقل جاده ای و نه هواپیما حق افزایش قیمت را ندارند، اظهار داشت: اگر سودجویی كند و افزایش قیمت بدهد تخلف كرده است و حتما با او برخورد قانونی خواهد شد.
وی با اشاره به آماده سازی مسیرهای منتهی به مرزهای غربی برای مسافرین اربعین، گقت: آماده سازی مسیرهایی كه به مرزها منتهی می شود همواره در دستور كار قرار دارد تا بهسازی و ایمن سازی های آن صورت بگیرد و تا پیش از اینكه سفرها شدت پیدا كند، حتما صورت خواهد گرفت.
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به سیاست دولت برای پشتیبانی از مستاجران اظهار داشت: برنامه هایی كه امروز در حال اجرای آن هستیم مخصوص قشر جوان و خانه اولی ها است. بحث صندوق رهن و اجاره هم مقرر است وزارت اقتصاد روز آن كار كند و در مراحل بررسی قرار دارد.

1398/06/22
14:42:52
5.0 / 5
4469
تگهای خبر: حمل و نقل , خانه , راه آهن , سفر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
پلات