نایب رئیس كمیسیون عمران:

قیمت بلیت بعضی از پروازها نامتعارف است

قیمت بلیت بعضی از پروازها نامتعارف است

به گزارش پلات نایب رییس كمیسیون عمران مجلس با تاكید بر اینكه «باید با اعمال نظارت دقیق قیمت بلیت هواپیما متعادل شود»، اظهار داشت: وزارت راه و شهرسازی در این زمینه جدی است و تلاش خویش را به كار گرفته تا شرایط متعادلی در خطوط هوایی كشور ایجاد كند.


سید احسن علوی در گفتگو با ایسنا درباره افزایش قیمت بلیت هواپیما، تصریح كرد: امروز قیمت بعضی از پروازها نامتعارف است. ما با افزایش قیمت دلار شاهد بودیم كه قیمت بلیت هواپیما هم مانند سایر بخش ها افزایش یافت اما حالا قیمت دلار پایین آمده اما قیمت بلیت هواپیما همچنان بالا است.
ایشان در ادامه خاطرنشان كرد: باید با اعمال نظارت دقیق، قیمت بلیت ها هم متعادل شود. وزارت راه و شهرسازی در این زمینه جدی است تا شرایط متعادلی در خطوط هوایی كشور ایجاد كند و تلاش خویش را به كار گرفته است.
علوی افزود: واقعیت این است كه هزینه ها برای شركت های هواپیمایی بالا رفته و از جانب دیگر مسافران كاهش یافته است ولی باید با تعیین تعرفه های معین، قیمت ها را متعادل كرد.
نماینده مردم سنندج در مجلس خاطرنشان كرد: باید شرایط برای مسافران تسهیل شود تا آنها هم جهت استفاده از خطوط هوایی ترغیب شوند. حالا بعضی از پروازها با ظرفیت نیمه تكمیل انجام می شود كه این امر به ضرر شركت های هواپیمایی است.
نایب رییس كمیسیون عمران مجلس در ادامه با اشاره به اختلاف قیمت بین بعضی از پروازها در اوایل هفته نسبت به اواخر هفته، بیان كرد: شاهدیم در زمان هایی كه متقاضی برای پروازها افزایش می یابد قیمت بلیت ها هم بالا می رود كه این امر غیر معقول است و باید در قیمت بلیت هواپیما ثبات وجود داشته باشد.1398/06/25
13:35:11
5.0 / 5
4409
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
پلات