رییس اتحادیه سواری كرایه كشور:

تاكسی اربعین گران نمیشود، ماشین های شخصی بلای جان مردم و رانندگان

تاكسی اربعین گران نمیشود، ماشین های شخصی بلای جان مردم و رانندگان

به گزارش پلات رئیس اتحادیه سواری كرایه كشور اظهار داشت: برای عرضه خدمات به زائرین حسینی آمادگی لازم را داریم و برنامه ای برای افزایش قیمت كرایه تاكسی وجود ندارد اما اگر كسی از اعضای اتحادیه و تاكسی داران تخلف كرد، بطور قطع با او برخورد می شود.


رحمت حاج محمد علی در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: با عنایت به صحبت ها و مذاكرات صورت گرفته، مقرر شده تا نرخ كرایه تاكسی برای زائرین اربعین را افزایش ندهیم و با وجود اینكه مردم در این ایام كمتر از تاكسی استفاده می نمایند، آمادگی كاملی برای عرضه خدمات به مردم را داریم.
وی ادامه داد: رانندگان تاكسی و اتحادیه های مختلف برنامه ای برای افزایش قیمت نرخ كرایه خود، آن هم در روزهای اربعین نخواهند داشت اما در شلوغی این روزها بسیاری با ماشین های شخصی خودشان از شرایط سوء بهره برده وموجب آزار مردم می شوند كه وظیفه دستگاه های نظارتی است، با آنها برخورد كنند.
رئیس اتحادیه سواری كرایه كشور افزود: اگر راننده تاكسی و عضو اتحادیه مرتكب تخلف و گرانفروشی شد مردم باید آنرا با دستگاه های نظارتی و اتحادیه در بین بگذارند كه با او برخورد شود اما خیلی از آنها ماشین های شخصی هستند كه مسافران را به تهران می آورند و و به سرعت به شهرهای خودشان برمی گردند اما باید پلیس راه و دیگر دستگاه های نظارتی با آنها برخورد كرده و اجازه ندهند هر كسی وارد این حیطه شده و سودجویی كند.
محمدعلی خاطرنشان كرد: رانندگان وسایل نقلیه شخصی هر كاری دلشان بخواهد می كنند و از مردم می خواهیم به جای آن كه از سواری های پلاك شخصی استفاده كنند، تاكسی ها و سواری های عضو اتحادیه را برای دریافت خدمات و رفتن به سمت مرزهای عراق انتخاب كنند تا بتوان در صورت بروز تخلف با متخلفان برخورد كرد. البته اعضای این اتحادیه تخلف نخواهند كرد.1398/06/27
22:19:43
5.0 / 5
4210
تگهای خبر: خدمات , شهر , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
پلات