وزیر راه در فراكسیون مستقلین:

تنها ۳۰ درصد اعتبارات وزارت راه امسال تخصیص پیدا كرده است

تنها ۳۰ درصد اعتبارات وزارت راه امسال تخصیص پیدا كرده است

به گزارش پلات سخنگوی فراكسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی با اشاره به گلایه وزیر راه نسبت به وضعیت اعتبارات این وزارتخانه امسال از درخواست اسلامی برای كمك مجلس به این وزارتخانه در جریان بودجه سال آینده اطلاع داد.


مهرداد لاهوتی در گفتگو با ایسنا، اظهار نمود: در جلسه بامداد امروز فراكسیون مستقلین با وزیر راه نمایندگان از تغییر برخی مدیران استانی گلایه داشتند كه آقای وزیر گفت در اینباره شكایاتی از استان ها داشته اند و بر مبنای آن تغییراتی اعمال شده است.
وی ادامه داد: همینطور اغلب نمایندگان از وضعیت راه های روستایی گلایه داشتند كه وزیر راه گفت یكی از معاونت ها به این منظور مشخص شده و ۲۰۰۰ كیلومتر هم هدف تعیین شده است و مقرر شده شهرستان هایی كه از نظر شاخص ها در رده های پایین تر هستند در اولویت قرار گیرند.
سخنگوی فراكسیون مستقلین افزود: آقای اسلامی همینطور گفت قیری كه این وزارتخانه دریافت كرده یك هفتم میزانی است كه سال قبل دریافت شده بود ضمن اینكه از اعتبارات پیشبینی شده هم ۳۰ درصد بیشتر تخصیص پیدا نكرده است. در مورد تملك پروژه های عمرانی هم اكثرا اوراق در نظر گرفته شده كه آن هم كارایی لازم را ندارد.
لاهوتی همینطور اظهار داشت: آقای اسلامی از نمایندگان خواست در بودجه سال آینده با پیشبینی عوارض درآمد ثابتی را برای نگهداری راه ها برای این وزارتخانه در نظر بگیرند.1398/08/20
10:35:16
5.0 / 5
4589
تگهای خبر: پروژه , خانه , شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
پلات