با تصویب هیئت وزیران

وزیر راه و شهرسازی، دوزادهمین عضو كمیسیون اقتصاد دولت شد

وزیر راه و شهرسازی، دوزادهمین عضو كمیسیون اقتصاد دولت شد

به گزارش پلات هیئت دولت با عضویت وزیر راه و شهرسازی در كمیسیون اقتصاد دولت به علت اهمیت بخش های حمل و نقل و مسكن در اقتصاد كشور موافقت نمود.به گزارش پلات به نقل از مهر، در نشست هیئت دولت در تاریخ ۱۹ آبان امسال، اعضای هیئت دولت با عضویت محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در كمیسیون اقتصاد دولت موافقت كردند.
در این نشست، هیئت وزیران با عنایت به تأثیرگذاری بخش های حمل و نقل و مسكن و شهرسازی در امور اقتصادی كشور و لزوم حضور فعال وزارت راه و شهرسازی با حق رأی در سطوح مختلف تصمیم سازی و تصمیم گیری كمیسیون اقتصاد هیئت دولت، با عضویت وزیر راه و شهرسازی در این كمیسیون موافقت كردند.
گفتنی است، كمیسیون اقتصاد هیئت دولت هم اكنون متشكل از ۱۱ عضو شامل وزیران امور اقتصادی و دارایی، صنعت، معدن و تجارت، جهادكشاورزی، تعاون، كار و رفاه اجتماعی و نیرو، رئیسان بانك مركزی و سازمان های برنامه و بودجه كشور و امور اداری و استخدامی كشور و معاونان اجرایی، اقتصادی و علمی و فناوری رئیس جمهور بوده كه با عضویت وزیر راه و شهرسازی در این كمیسیون، اعضای آن به ۱۲ عضو می رسد.
ریاست این كمیسیون بر عهده وزیر امور اقتصادی و دارایی است.
اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور هم روز گذشته (۲۱ آبان) مصوبه عضویت وزیر راه و شهرسازی در كمیسیون اقتصاد هیئت دولت را به محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی و فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی ابلاغ نمود.1398/08/23
10:17:06
5.0 / 5
4438
تگهای خبر: جت , حمل و نقل , شهر , شهرسازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
پلات