معاون امور تعاون وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی:

سامانه جامع بخش تعاونی اعتماد خدشه دار شده به بخش تعاون را بازمی گرداند

سامانه جامع بخش تعاونی اعتماد خدشه دار شده به بخش تعاون را بازمی گرداند

به گزارش پلات ایسنا/هرمزگان معاون امور تعاون وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: به منظور توسعه شفافیت در بخش تعاون، سامانه جامع و هوشمند بخش تعاونی كشور را طراحی و بارگذاری كردیم كه می تواند اعتماد خدشه دار شده نسبت به بخش تعاون را بازگرداند و زمینه جذب سرمایه خرد مردمی را مجدداً در بخش تعاون ایجاد كند.محمدجعفر كبیری در حاشیه جلسه تخصصی مدیران تعاون كشور در هرمزگان در جمع خبرنگاران اظهار نمود: مطابق فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار با كارآفرینان و تعاون گران اتفاقات خوبی در بخش تعاون رقم زدیم.

وی افزود: این نشست تخصصی هم با رویكرد بحث توسعه شفافیت و نوآوری به منظور افزایش اعتماد عمومی به بخش تعاون برگزار می گردد.

معاون امور تعاون وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینكه مدیران تعاون سراسر كشور در این جلسه تخصصی حضور دارند، خاطرنشان كرد: به منظور توسعه شفافیت در بخش تعاون، سامانه جامع و هوشمند بخش تعاونی كشور را طراحی بارگذاری كردیم كه این سامانه بر مبنای یك نظام خودكنترلی اعضا بر روی فعالیت های هیئت مدیره و مدیران عامل است.

كبیری افزود: این سامانه می تواند اعتماد خدشه دار شده نسبت به بخش تعاون را بازگرداند و زمینه جذب سرمایه خرد مردمی را مجدداً در بخش تعاون ایجاد كند.

وی عنوان كرد: افراد می توانند برای تشكیل تعاونی ها به سایت وزارت خانه رجوع و بدون هیچ گونه رجوع حضوری نسبت به تشكیل تعاونی های خود اقدام نمایند.
1398/09/08
10:34:09
5.0 / 5
4282
تگهای خبر: تخصص , جت , خانه , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
پلات