معاون بنیاد مسكن كشور خبر داد:

اتمام بازسازی ۳۲۰۰ واحد سیل زده در لرستان

اتمام بازسازی ۳۲۰۰ واحد سیل زده در لرستان

به گزارش پلات ایسنا/لرستان معاون بازسازی و مسكن روستایی بنیاد مسكن انقلاب اسلامی با اشاره به اینكه كار بازسازی ۳۲۰۰ واحد مسكونی در مناطق سیل زده لرستان به اتمام رسیده از پیشتازی این استان در بازسازی مناطق سیل زده كشور اطلاع داد.


عزیزاله مهدیان در حاشیه بازدید از مناطق سیل زده شهرستان پل دختر در جمع خبرنگاران، اظهار نمود: روند بازسازی قریب به ۱۲ هزار و ۹۰۰ واحد مسكونی تخریب شده در جریان سیل امسال در لرستان با شتاب خوبی در حال انجام می باشد.
وی خاطرنشان كرد: از این تعداد كار بازسازی ۳۲۰۰ واحد مسكونی به اتمام رسیده و مابقی در مراحل مختلف ساخت هستند.
معاون بازسازی و مسكن روستایی بنیاد مسكن انقلاب اسلامی تصریح كرد: اسكلت بیشتر از ۸۸۰۰ واحد انجام شده و سقف و دیوارهای بالغ بر ۷۰۰۰ واحد مسكونی در حال اجرا می باشد.
مهدیان افزود: برپایه برنامه زمان بندی اعلام شده، كار بازسازی واحدهای مسكونی تخریب شده تا آخر سال جاری به اتمام خواهد رسید.
وی با اشاره به اینكه لرستان دارای بیشترین تعداد واحدهای مسكونی خسارت دیده از سیل است، بیان كرد: استان در بازسازی مناطق سیل زده پیشرو و جلوتر از سایر استان های سیل زده كشور است.
معاون بازسازی و مسكن روستایی بنیاد مسكن انقلاب اسلامی افزود: عملیات اجرای دیواره سازی رودخانه شهر پل دختر و ۲ روستای چم مهر و بازدید توسط بنیادمسكن انقلاب اسلامی در حال انجام می باشد.
مهدیان عنوان كرد: دیواره ساحلی رودخانه شهر پل دختر با پیشرفت ۶۰ درصدی در حال اجرا بوده و تا آخر سال جاری به اتمام خواهد رسید.1398/09/14
21:29:03
5.0 / 5
4366
تگهای خبر: بازسازی , خانه , شهر , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
پلات