حضرتی:

با صدمه شناسی سقوط هواپیمای اوكراینی جلوی حوادث مشابه را بگیریم

با صدمه شناسی سقوط هواپیمای اوكراینی جلوی حوادث مشابه را بگیریم

به گزارش پلات رئیس كمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان این كه خطای صورت گرفته در سقوط هواپیمایی اوكراینی قابل جبران نیست بر لزوم استعفای مسئولان و مقصران اصلی در این حادثه تاكید نمود.


الیاس حضرتی در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: خطایی كه رخ داد و منجر به سقوط هواپیمای تهران كی یف شد قابل جبران نیست؛ چون كه بر اثر این خطا بهترین فرزندان این مرز و بوم از بین رفتند؛ بطور قطع مسئولان و مقصران اصلی باید استعفا بدهند.
وی ادامه داد: ما در حوزه مدیریت چه مدیریت اجرا چه مدیریت تصمیم و چه مدیریت رسانه و افكار عمومی عقب ماندگی خیلی مشهودی پیدا كردیم.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان كرد: سرعت تصمیم گیری و بررسی فوق العاده كند و عقب ماندگی ما در این حوزه مشهود است. نیاز داریم در این حوزه صدمه شناسی نماییم تا جلوی وقوع حوادث مشابه در آینده را بگیریم و مثل همه دنیا احتمال این خطا را به صفر برسانیم مردم ما نیاز دارند كه اطمینان داشته باشد سوار هواپیما شوند.
حضرتی با بیان این كه این اتفاق و نحوه اطلاع رسانی آن صدمه جدی به افكار عمومی وارد كرد اظهار داشت: حتما مجلس باید یكی از كمیسیون ها را جهت بررسی جدی تر مبحث مامور كند.1398/10/21
14:40:23
5.0 / 5
4179
تگهای خبر: هواپیما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
پلات