نایب رئیس كمیسیون عمران:

تحریم حوزه هوایی و دارویی خیانت آمریكا ضد بشریت است

تحریم حوزه هوایی و دارویی خیانت آمریكا ضد بشریت است

به گزارش پلات نایب رییس كمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تصریح كرد: تحریم های آمریكا در حوزه هوایی كه منجر به اختلال در تأمین قطعات هواپیماها شده، همینطور تحریم دارو خیانت به بشریت است چونكه با جان انسان ها بازی می كند.


سید احسن علوی در گفتگو با ایسنا، درباره تأثیر تحریم های آمریكا بر سوانح هوایی و ریلی كشور بیان نمود: آمریكا از آغاز پیروزی انقلاب اسلامی به همراه رژیم صهیونیستی و اذناب منطقه ای خود، سیاست های ستیزانه ای ضد جمهوری اسلامی اتخاذ نموده و در طول این سال ها فقط نوع تحریم ها فرق كرده است.
ایشان در ادامه اظهار نمود: این روزها هم شاهد تحریم های شدید اقتصادی در حوزه های مختلف هستیم. تأثیر این تحریم ها در بخش هوایی بیشتر از خطوط ریلی و زمینی كشور است.
نماینده مردم سنندج در مجلس با اشاره به اینكه «خوشبختانه در بخش ریلی توانایی تأمین تجهیزات و زیرساخت ها وجود دارد» خاطرنشان كرد: در بخش هوایی حدود ۵۰ درصد از هواپیماهای كشور كارآیی مفید خویش را از دست داده و سقف پرواز آنها پر شده است. امروز ما نمی توانیم قطعات هواپیماها را به راحتی تأمین نماییم. تحریم های آمریكا در حوزه هوایی كه منجر به اختلال در تأمین قطعات هواپیماها شده همچون تحریم دارو خیانت به بشریت است چونكه با جان انسان ها بازی می كند.
نایب رییس كمیسیون عمران مجلس در ادامه تصریح كرد: ما از راه راه های مختلف تأمین قطعات هواپیماها را پیگیری می نماییم و بطور قطع به نتیجه خواهیم رسید. از سوی دیگر ما باید خطوط ریلی خویش را توسعه داده تا جایگزین بخشی از خدمات هوایی در شرایط كنونی شود.1398/11/16
23:43:39
5.0 / 5
4413
تگهای خبر: خدمات , هواپیما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
پلات