ترانسفوی شهمیرزاد150نیروی جدید می گیرد

تولید بزرگترین ترانسفورماتورسازی خاورمیانه 2برابر می شود

تولید بزرگترین ترانسفورماتورسازی خاورمیانه 2برابر می شود

پلات: ایسنا/سمنان مدیرعامل بزرگترین مجموعه ترانسفورماتورسازی خاورمیانه از افزایش دو برابری تولیدات این واحد بزرگ صنعتی در سال آینده آگاهی داد.


رضایی در حاشیه جشن بزرگ میلاد حضرت فاطمه زهرا(س)در جمع خبرنگاران از آغاز صادرات تولیدات این واحد بزرگ صنعتی استان سمنان آگاهی داد و اظهار نمود: متاسفانه بخش صادرات این واحد بزرگ صنعتی به سبب فشارهای اقتصادی و تحریم های ظالمانه امریكا متناسب با حجم تولید رشد نكرده با این همه نخستین صادرات این واحد به كردستان عراق آغاز و تولیدات این واحد خرداد و تیرماه سال آینده صادر می شود.
وی از پروسه صدور ضمانت نامه های بانكی و مشكلات نقل و انتقال بانكی بعنوان چالش های پیش روی صادرات این واحد صنعتی نام برد و اشاره كرد: در تلاشیم كه متناسب با شرایط تحریمی چاره هایی برای افزایش صادرات بیابیم.
مدیرعامل كارخانه ترانفورماتور شهمیرزاد از برنامه ریزی برای افزایش تولید در سال آینده آگاهی داد و اظهار داشت: متناسب با این ظرفیت تولید جدید 100 تا 150 نیروی كار جدید جذب این واحد بزرگ تولیدی می شود.
وی در پاسخ به پرسشی درباب چگونگی جذب نیروی جدید اظهار نمود: ظرف دو هفته آینده فراخوان جذب 100 تا 150 نیروی جدید بطور رسمی منتشر می شود افزود: متناسب با این افزایش حجم تولید 15 تا 20 درصد به نیروی های این واحد بزرگ صنعتی افزوده می شود.

مدیرعامل بزرگترین مجموعه ترانسفورماتورسازی خاورمیانه در پاسخ به پرسش ایسنا درباب طرح های توسعه ای این واحد بزرگ و فعال سازی ظرفیت 100درصدی آن اظهار داشت: این واحد صنعتی هنوز به ظرفیت نامی خود نرسیده و جذب این 150 نیروی جدید در همین راستا جذب می شود.
وی با اشاره به اینكه تنها دو واحد صنعتی تولید ترانسفورماتور در ایران وجود دارد اشاره كرد: حجم تولیدی این دو واحد بیشتر از نیاز بازار داخلی است و از همین رو باید برای جذب بازارهای خارجی تلاش نماییم.
رضایی با اشاره به اینكه در تولید ترانس های توزیع نسبت به ترانس های قدرت از وضعیت بهتری برخورداریم افزود: به سبب ارسال مواد اولیه ترانس های توزیع امسال در تولید ترانس توزیع وضعیت بهتری داشتیم اما در ترانس های قدرت مشكلاتی داشتیم.
وی افزود: در همین راستا امسال مواد اولیه مورد نیاز ترانس های قدرت نیز به اندازه كافی خریداری شده پس در سال آینده هم در ترانس های توزیع و هم در ترانس قدرت چشم انداز روشن تری پیش روی ما است و حجم تولید تا دو برابر افزایش می یابد.
مدیرعامل شركت آریا ترانسفوی شهمیرزاد با اشاره به برخی مشكلات پیش روی این واحد صنعتی بزرگ اظهار داشت: متاسفانه به دلایلی همچون نگرانی از برخی زیرساخت های ارتباطی، مسیرهای انتقال ترانس ها، نزدیك ترین مسیرها نیستند و همین مشكلاتی را بوجود آورده كه تولیدات با هزینه و زمان بیشتری ارسال شوند.
وی دغدغه خسارت احتمالی به برخی پل ها و تاسیسات جاده ای را عامل گزنش مسیرهای دورتر دانست و اضافه كرد: افزایش خطر پذیری، بالارفتن هزینه های انتقال و زمان بر شدن تحویل تولیدات همچون نتایج ناشی از انتخاب مسیرهای طولانی تر است كه انتظار می رود مسئولان ذی ربط با رفع این مشكلات، به تولید و اشتغال در این واحد بزرگ صنعتی كمك كنند.

فرج الله معماریان رئیس هیئت مدیره بزرگترین مجموعه ترانسفورماتورسازی خاورمیانه نیز اظهار داشت: این واحد بزرگ صنعتی در چهار سال اخیر توانسته با بهره گیری از دانش فنی روز و بومی سازی آن راهی 20 ساله را طی نماید.
این عضو اتاق بازرگانی استان از تولید بزرگترین ترانس ها در شهمیرزاد آگاهی داد و اظهار داشت: امروز ما به تولید ترانس های 400 دست یافتیم.
وی بهره گیری از نیروهای جوان و نخبه و كارآمد را عاملی مهم در موفقیت این واحد بزرگ صنعتی برشمرد و اشاره كرد: هم اكنون یك هزار نفر در این واحد بزرگ صنعتی مشغول به كارند و بزودی 100تا 150 نیروی جدید نیز جذب می شود.
معماریان با اشاره به اینكه حقوق نیروهای این واحد بزرگ بموقع پرداخت شده اضافه كرد: خوشبختانه با وجود برخی مشكلات ناشی از تحریم ها در پرداخت حقوق كارگران و نیروهای فنی عقب افتادگی وجود ندارد.
وی از كمك 5 میلیاردی به صندوق رفاه آگاهی داد و اضافه كرد: اولویت این صندوق ازدواج جوانان و كارگران و نیروهای این واحد بزرگ صنعتی خواهد بود.
منبع:

1398/11/27
15:10:13
5.0 / 5
4342
تگهای خبر: بازرگانی , تولید , خانه , كارگر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
پلات