به منظور جلوگیری از انتشار بیماری كرونا؛

پایانه ها و اتوبوس های بین شهری خوزستان ضدعفونی می شوند

پایانه ها و اتوبوس های بین شهری خوزستان ضدعفونی می شوند

به گزارش پلات مدیركل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان اظهار داشت: پایانه ها و اتوبوس های بین شهری استان به منظور پیشگیری از انتشار بیماری كرونا ضدعفونی می شوند.به گزارش پلات به نقل از مهر، غلام عباس بهرامی نیا با تاكید بر ضرورت مراقبت های لازم برای پیشگیری از انتشار بیماری كرونا در پایانه های مرزی و اتوبوس های بین شهری، اظهار نمود: برای دستگاه های اجرایی استان كه به شكلی با اماكن عمومی مرتبط هستند، وظایف و دستورالعمل هایی برای پیشگیری از انتشار ویروس كرونا ابلاغ گردیده است تا دستگاه ها بر مبنای شرح وظایف ابلاغ گردیده عمل كنند.
وی اضافه كرد: در جهت این دستورالعمل ها، در دو پایانه مرزی شلمچه و چذابه كه عمدتاً مسافر تردد می كند بنرهای اطلاع رسانی و سفارش های لازم در مورد بیماری كرونا نصب شده است.
مدیركل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان خاطرنشان كرد: در پایانه های باری استان بخصوص پایانه بندر امام (ره) بعضی از اقدامات كه احتمال انتقال بیماری را افزایش می داد (برای مثال استفاده از اثر انگشت برای ثبت بعضی از موضوعات) را حذف كرده ایم همینطور سفارش های ایمنی لازم چاپ و در اختیار افراد در این پایانه ها گذاشته شده است.
بهرامی نیا با اشاره به بحث شست وشو پایانه های مرزی و اتوبوس های بین شهری، عنوان كرد: متولی پایانه های مسافربری «شهرداری ها» هستند و در این حوزه مقرر است تا شهرداری ها نسبت به شست وشو و ضدعفونی این پایانه ها به منظور كاهش احتمال انتقال ویروس كرونا اقدام نمایند.
وی در انتها اظهار داشت: در جهت شست وشو و ضدعفونی بعضی از سطوح اتوبوس ها كه بیشتر در معرض برخورد دست مردم هستند، با شركت های مسافربری صبحت های لازم انجام شده است و در این راستا اتوبوس های بین شهری برای كنترل بیماری كرونا ضدعفونی می شوند.

1398/12/05
21:42:35
5.0 / 5
4068
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
پلات