وزیر راه خبر داد:

حذف جریمه عدم پرداخت بیمه و مالیات فعالان بخش گردشگری و حمل و نقل

حذف جریمه عدم پرداخت بیمه و مالیات فعالان بخش گردشگری و حمل و نقل

پلات: وزیر راه و شهرسازی از حذف جریمه عدم پرداخت بیمه سهم كارفرما و مالیات مشاغل بخش گردشگری و حمل و نقل آگاهی داد.به گزارش پلات به نقل از رادیو گفتگو، محمد اسلامی درباره كاهش اخیر قیمت بلیت هواپیما و حذف جریمه كنسل كردن بلیت ها به خاطر كرونا اظهارداشت: ما گفتیم كه بلیت ها را بعنوان یك بن با ارزش در اختیار مسافران قرار دهند تا در زمان عادی شدن شرایط، از پرواز استفاده كنند و افرادی را كه بلیت آنها به دستور دولت كنسل شده را، جریمه نكنند.
وزیر راه و شهرسازی اضافه كرد: من به سازمان هواپیمایی كشوری تاكید می كنم كه بلیت ها را Open كنند و نظارت ها را نیز انجام دهند.
اسلامی افزود: متأسفانه ما با تنوعی از وضعیت در این عرصه مواجهیم كه هر كدام در جای خود به رسیدگی خاصی نیاز دارند؛ چونكه با یك فرمول نمی توان همه مسائل را پیگیری كرد.
وی تاكید كرد: مردم مشكلات خود دراین زمینه را به سازمان هواپیمایی كشوری اطلاع دهند و بنده هم از این سازمان تقاضا می كنم كه این مساله را مجدداً به شركت های هواپیمایی ابلاغ و در عین حال نظارت كند.
وزیر راه و شهرسازی درباب پشتیبانی از دفاتر و آژانس های فروش بلیت هواپیما در شرایط كرونا اظهار داشت: مصوبه جدید هیئت دولت همه مشاغلی را كه از كرونا لطمه می بینند و متضرر می شوند را شامل می شود و مشاغل حوزه گردشگری و حمل و نقل نیز شامل این مصوبه اخیر می شوند؛ ضمن اینكه برای عدم پرداخت بیمه تامین اجتماعی سهم كارفرما و مالیات مشمول جریمه نخواهند شد.
اسلامی تصریح كرد: شورای پول و اعتبار امشب برای تسهیلات بانكی این واحدها نیز تصمیم گیری خواهدنمود تا بتوانند اقساط وام را با یك مهلتی بپردازند.


منبع:

1398/12/14
13:31:35
5.0 / 5
3865
تگهای خبر: آژانس , جت , حمل و نقل , شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
پلات