در گزارش پلات مطرح شد

امضای قرارداد با ۵۳ شركت برای سرمایه گذاری ۴۰۸ میلیاردی در چابهار

امضای قرارداد با ۵۳ شركت برای سرمایه گذاری ۴۰۸ میلیاردی در چابهار

پلات: مدیركل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از تقاضای 53 شركت برای سرمایه گذاری در بندر شهید بهشتی چابهار در سال 98 آگاهی داد.بهروز آقایی به خبرنگار مهر اظهار داشت: باتوجه به موقعیت راهبردی بندر چابهار و اهمیت و جایگاه ویژه این بندر در مبادلات ایران با سایر كشورهای منطقه از شروع امسال ۱۷۰ هیأت متشكل از سرمایه گذاران داخلی و خارجی و مقام های كشوری و لشكری از این بندر بزرگ اقیانوسی بازدید نمودند.
وی با اشاره به مزیت دسترسی بندر چابهار به آب های آزاد بین المللی و گرایش بخش خصوصی داخلی و خارجی به حضور در این بندر اظهار نمود: این بازدیدها به ارائه ۵۳ درخواست سرمایه گذاری و انعقاد ۷ قرارداد به ارزش ۴۰۸ میلیارد تومان منجر گردیده است.
مدیركل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان اضافه كرد: همچون پروژه های سرمایه گذاری امسال این بندر می توان به راه اندازی انبار سرپوشیده با مساحت بیشتر از ۲۷ هزار متر مربع و ظرفیت سالانه ۷۲۰ هزار تن اشاره نمود.
آقایی افزود: راه اندازی ۲ باب مخازن فرآورده های نفتی در مجموع با مساحت ۳۴ هزار مترمربع و ظرفیت سالانه بیشتر از ۷۵۰ هزار تن از دیگر قراردادهای مهم منعقد شده این اداره كل با سرمایه گذاران بخش خصوصی در سال ۹۸ است.


منبع:

1398/12/15
19:29:30
5.0 / 5
3421
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
پلات