مقام مسئول در وزارت راه:

۲۰۰ میلیارد تومان از زمین خواری های تهران به بیت المال بازگشت

۲۰۰ میلیارد تومان از زمین خواری های تهران به بیت المال بازگشت

به گزارش پلات مدیركل راه و شهرسازی استان تهران، از رفع تصرف گسترده اراضی شرق استان تهران به ارزش ۲۰۰ میلیارد تومان اطلاع داد.به گزارش پلات به نقل از وزارت راه و شهرسازی، رضا نگهبان ضمن ابراز خشنودی از این اتفاق بزرگ رخ داده، تصریح كرد: اراضی آزاد شده به مقدار ۱۰ هكتار در دماوند بخش نوده رودهن ارزشی معادل ۲ هزار میلیارد ریال داشته است.
وی افزود: خوشبختانه با مدیریت راه و شهرسازی شرق استان، یگان حفاظت از اراضی اداره كل راه و شهرسازی، منابع طبیعی، آبخیزداری، جهاد كشاورزی و شهرداری رودهن روز گذشته این عملیات رأس ساعت ۶ بامداد شروع شد و با موفقیت به اتمام رسید.
مدیركل راه و شهرسازی استان تهران خاطرنشان كرد: رفع تصرفات در چارچوب قلع و قمع مستحدثات غیرمجاز شامل تخریب دیواركشی ها و تسطیح ها بوده است.
وی اضافه كرد: دادگستری دماوند در این خصوص همكاری و پشتیبانی گسترده ای داشت كه لازم است در این حوزه تشكر ویژه ای از قوه قضائیه بابت این همراهی داشته باشیم.
نگهبان در انتها با اشاره به سامانه ۱۶۵۶ برای اعلام تصرفات مشكوك به ادارات كل راه و شهرسازی و ضرورت فرهنگ سازی در این خصوص اظهار داشت: در رفع تصرف اخیر ۳۳ قطعه آزاد شده است.

1398/12/29
15:59:36
5.0 / 5
3809
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
پلات