لغو تمامی پروازهای بین المللی روسیه از فردا

لغو تمامی پروازهای بین المللی روسیه از فردا

به گزارش پلات روسیه از لغو و تعلیق تمامی پروازهای مسافری و بین المللی خود از فردا ۲۷ مارس سالجاری میلادی اطلاع داد.


به گزارش پلات به نقل از ایسنا، دولت روسیه با ارسال دستوری جدید به سازمان هواپیمایی این كشور از لغو و تعلیق تمامی پروازهای مسافری و بین المللی به مبدا و مقصد روسیه از فردا ۲۷ مارس سالجاری میلادی اطلاع داد.
بر مبنای خبری كه در رویترز آمده است، این دستور جدید شامل تمامی پروازهای مسافری عادی و چارتری می شود و از فردا ۲۷ مارس ۲۰۲۰ میلادی اجرا می گردد.
ایرلاین های روسی هم مطابق این دستور دولتی، از این پس تنها قادر خواهند بود شهروندان روسی گرفتار شده در كشورهای دیگر را به وطن خود باز گردانند و در غیر این صورت هیچ پروازی انجام نخواهد شد.
همزمان با شروع گسترده و شیوع كرونا در كشورهای مختلف جهان خیلی از ایرلاین ها به منظور پیشگیری از انتشار بیشترین ویروس و همینطور حفظ سلامت و بهداشت جامعه، پروازهای خود به مناطق گسترده ای از جهان كه الان با كرونا به شدت درگیرند، را تا اطلاع ثانوی لغو كرده و به حالت تعلیق درآورده اند. همین لغو پروازها سبب شده كه شركت های هواپیمایی ضرر و زیان های مالی گسترده ای را متحمل شوند و خیلی از خطوط هوایی پرتردد و درآمدزایی آنها به حالت غیرفعال تغییر حالت دهد. خیلی از هواپیماها هم الان در فرودگاه های بزرگ و پر تردد جهان زمین گیر شده اند.1399/01/08
14:15:17
5.0 / 5
3178
تگهای خبر: جامعه , شهر , فرودگاه , هواپیما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
پلات