سخنگوی سازمان هواپیمایی خبر داد:

واردات ۳۵۰ تنی اقلام بهداشتی مبارزه با كرونا

واردات ۳۵۰ تنی اقلام بهداشتی مبارزه با كرونا

پلات: سخنگوی سازمان هواپیمایی كشوری از واردات بالغ بر 350 تن اقلام بهداشتی مبارزه با كرونا با انجام حدودا 10 پرواز هفتگی توسط شركت هواپیمایی ماهان آگاهی داد.


به گزارش پلات به نقل از سازمان هواپیمایی كشوری، رضا جعفرزاده با اشاره به نقش حمل و نقل هوایی در پشتیبانی و تامین اقلام مورد نیاز و برقراری پروازها بر طبق لزوم، اظهار نمود: برای تامین نیازهای فعلی كشور در جهت مبارزه با ویروس كرونا و بنا بر سفارشات وزارت بهداشت و سایر دستگاه ها در هفته حدودا ۱۰ پرواز و روزانه با ظرفیتی حدود ۴۰ تن اقلام بهداشتی توسط هواپیمایی ماهان به كشور وارد می شود.
وی ادامه داد: این پروازها تحت نظارت و با رعایت پروتكل ها و دستورالعمل های وزارت بهداشت از شهرهای پكن، گوانجو، شانگهای و شنزن صورت می گیرد.
جعفرزاده افزود: اقلام بهداشتی با تشخیص وزارت بهداشت و تامین نیاز تیم های بهداشتی كشور وارد می شود.

واردات ۱۰ تنی كمك های ایرانیان مقیم تركیه
سخنگوی سازمان هواپیمایی كشوری با اشاره به اینكه شركت های هواپیمایی همیشه با درك شرایط حساس و نیاز كمك به هموطنان در پشتیبانی و انتقال اقلام دارویی با نگاه انسانی و نه اقتصادی و حتی در بعضی اوقات به لزوم انجام پرواز به صورت رایگان از هیچ كوششی فروگذار نكرده اند، اضافه كرد: در امتداد مقابله با این ویروس و برنامه ریزی های صورت گرفته ۱۰ تن بار شامل كمك هایی اهدایی ایرانیان مقیم تركیه توسط شركت هواپیمایی معراج به صورت رایگان و با هماهنگی سركنسول گری ایران در استانبول به كشور منتقل شد.
بگفته وی، این كمك ها شامل ماسك، گان، دستكش و اقلام دارویی است كه به وزارت بهداشت تحویل داده شد.
منبع:

1399/01/12
21:25:56
5.0 / 5
3515
تگهای خبر: حمل و نقل , شهر , هواپیما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
پلات