در نوروز امسال رقم خورد

كاهش ۷۶ درصدی مسافران فرودگاه مهرآباد

كاهش ۷۶ درصدی مسافران فرودگاه مهرآباد

به گزارش پلات آمارهای منتشره از جانب فرودگاه مهرآباد نشان داده است نوروز سال جاری ۱۶۷ هزار و ۳۶۰ مسافر از جانب این فرودگاه اعزام و پذیرش شده اند.به گزارش پلات به نقل از مهر، بر مبنای آمار اعلامی از جانب اداره كل فرودگاه مهرآباد، نشست برخاست هواپیماها در این فرودگاه در بازه زمانی ۲۵ اسفند ۹۸ تا ۱۲ فروردین ۹۹ كاهش ۶۳ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل داشته است.
نوروز سال قبل شاهد انجام ۵ هزار و ۵۹۰ سورتی پرواز از فرودگاه مهرآباد بوده ایم كه بر مبنای آمار اعلام شده، در بازه زمانی مذكور ۲ هزار و ۹۲ سورتی پرواز انجام شد.
همچنین تردد مسافران هم از فرودگاه مهرآباد در دامنه زمانی مذكور (۲۵ اسفند ۹۸ تا ۱۲ فروردین ۹۹) كاهش ۷۶ درصدی را تجربه كرده است.
بر اساس آمار منتشره از جانب فرودگاه مهرآباد، در نوروز سال ۹۸ تعداد اعزام و پذیرش مسافر از فرودگاه مهرآباد ۶۸۵ هزار و ۲۶۰ نفر بود كه در طول سفرهای نوروزی سال جاری، ۱۶۷ هزار و ۳۶۰ نفر در این فرودگاه اعزام و پذیرش شده اند.
گفتنی است در فاصله زمانی مذكور، بیشترین میزان تردد مسافر با ۱۶ هزار و ۲۹۰ نفر و انجام ۱۸۱ سورتی پرواز به تاریخ ۲۷ اسفند ۹۸ اختصاص دارد.
كمترین میزان ترددها هم به ۱۲ فرودین سال جاری با اعزام و پذیرش ۶ هزار و ۷۲۰ مسافر و انجام تنها ۸۴ سورتی پرواز اختصاص داشته كه كاهش حدوداً ۱۰ هزار نفری مسافران به دنبال هشدارهای انتشار كرونا را در كمتر از دو هفته نشان داده است.

1399/01/15
21:24:52
5.0 / 5
2947
تگهای خبر: سفر , فرودگاه , هواپیما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
پلات