استاندار هرمزگان خبرداد:

تداوم تخلیه و بارگیری كالاهای اساسی و بهداشتی بطور شبانه روزی در بندر شهید رجایی

تداوم تخلیه و بارگیری كالاهای اساسی و بهداشتی بطور شبانه روزی در بندر شهید رجایی

به گزارش پلات هرمزگان استاندار هرمزگان اظهار داشت: عملیات تخلیه و بارگیری انواع كالا خصوصاً كالاهای اساسی و بهداشتی مورد نیاز به طور شبانه روزی و در همه ایام در بندر شهید رجایی ادامه دارد.فریدون همتی بامداد امروز(دوم اردیبهشت ماه) در جلسه ویدئو كنفرانس با معاون اول رئیس جمهور، پیرامون اقدامات و برنامه های حوزه بنادر و راه در استان هرمزگان، عنوان كرد: هم اكنون عملیات فاز سوم طرح توسعه بندر شهید رجایی بعنوان بزرگترین بندر تجاری كشور با روند خوبی در حال اجراست.

وی افزود: در امتداد مقابله با ویروس كرونا از همان ابتدای مطرح شدن شیوع این ویروس در كشور چین و باتوجه به تردد كشتی های خارجی در بندر شهید رجایی، جلسات لازم برگزار و كنترل های شدید در بندر شهید رجایی برای پیش گیری از این بیماری صورت گرفت و كوشش های خوبی توسط مدیركل و مجموعه بنادر و دریانوردی هرمزگان دراین زمینه صورت گرفته است.

استاندار هرمزگان اضافه كرد: عملیات تخلیه و بارگیری انواع كالا خصوصاً كالاهای اساسی و بهداشتی مورد نیاز به طور شبانه روزی و در همه ایام در بندر شهید رجایی ادامه دارد و از شروع سال جاری نیز سه كشتی حامل گندم در این بندر تخلیه شد.

همتی اشاره كرد: هماهنگی بین بنادر و گمرك و استانداری برای تخلیه و بارگیری كالاها با بهره گیری از ظرفیت بخش خصوصی وجود دارد و از بخش خصوصی در این راستا حمایت می نماییم.

وی همین طور با اشاره به پروژه های ساخت راه در هرمزگان، اشاره كرد: پروژه كریدور ساحلی جنوب كشور كه ۸۰۰ كیلومتر آن در استان هرمزگان قرار دارد، در حال اجرا و تكمیل است.

استاندار هرمزگان اظهار نمود: همین طور در حوزه راه روستایی، برنامه ریزی های مهمی خصوصاً برای شهرستان بشاگرد امسال صورت گرفته كه همچون آن آسفالت و راه اندازی ۱۳۵ كیلومتر راه روستایی و بازگشایی ۱۸۰ كیلومتر راه روستایی دیگر در این شهرستان است كه یكی از اقدامات ضروری برای شهرستان بشاگرد شمرده می شود.

همتی بیان كرد: مجموعه اقداماتی در حوزه های مختلف امسال صورت خواهد گرفت كه در آخر این دولت، فاكتورهای شهرستان بشاگرد در حوزه های جاده ای، آب آشامیدنی، مدرسه، خانه بهداشت و اماكن ورزشی به سطح شهرستان های برخوردار كشور برسد و تلاش می نماییم، بشاگرد بعنوان یكی از شهرستان های موفق و برخوردار معرفی شود.

منبع:

1399/02/02
13:30:39
5.0 / 5
3077
تگهای خبر: بنادر , پروژه , خانه , رجا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
پلات