ایرلاین ها از كاهش بلیت های كنسلی هواپیما خبر دادند

ایرلاین ها از كاهش بلیت های كنسلی هواپیما خبر دادند

پلات: خیلی از ایرلاین های آمریكا و كانادا از كاهش تعداد بلیت های كنسل شده و ارتقای بعضی از خطوط پروازی آگاهی داده اند.


به گزارش پلات به نقل از ایسنا، از شرکت های هواپیمایی فعال در ایالات متحده آمریکا و کانادا روز سه شنبه با انتشار گزارشی اعلام نموده اند که تعداد بلیت های لغو شده هواپیما کاهش یافته و رزرو بلیت در بعضی از مسیرهای پروازی نسبت به یکی دو ماه گذشته بهبود یافته است.
شرکت یونایتد ایرلاینز، دلتا ایرلاینز و ایر کانادا که از برترین و بزرگترین شرکت های هواپیمایی در آمریکای شمالی به شمار می روند، با ابراز امیدواری درباب آینده صنعت هوایی اعلام نموده اند که بنظر می رسد قسمتی از مسافران قصد دارند در ماه های آینده سفرهای ضروری خودرا که تابحال به سبب شیوع گسترده ویروس کرونا به تعویق افتاده بود، از سر بگیرند و به همین سبب رشد قابل توجهی در رزرو بلیت در بعضی از مسیرهای پروازی پرتردد و پرطرفدار مشاهده شده است.
برمبنای گزارشی که در رویترز آمده است، همزمان با شروع گسترده و پاندمی کرونا در کشورهای مختلف جهان خیلی از ایرلاین ها بمنظور جلوگیری از انتقال و انتشار بیشتر این ویروس خطرناک و همین طور حفظ سلامت و بهداشت جامعه پروازهای خود به مناطق گسترده ای از جهان را تا اطلاع ثانوی لغو کرده و به حالت تعلیق در آوردند.
همین لغو پروازها سبب شد که شرکت های هواپیمایی در سراسر جهان ضرر و زیان های مالی گسترده ای را متحمل شود و خیلی از خطوط هوایی پرتردد و درآمدزای آنها به حالت غیرفعال تغییر حالت دهد.
حالا بنظر می رسد که با برداشته شدن محدودیت های سخت گیرانه از طرف دولت کشورهای مختلف، بعضی از مسیرهای پروازی پرتردد از ماه های آینده فعال شده و ایرلاین ها نیز با ظرفیت بیشتری فعالیت و پروازهای خودرا از سر خواهند گرفت.
منبع:

1399/03/01
12:48:58
5.0 / 5
2524
تگهای خبر: جامعه , سفر , هواپیما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
پلات