بررسی مسائل حوزه راه در مجلس

نماینده میاندوآب: بر اثر بی توجهی وزارت راه، در یك جاده 65 نفر به قتل رسیدند

نماینده میاندوآب: بر اثر بی توجهی وزارت راه، در یك جاده 65 نفر به قتل رسیدند

پلات: نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت كه بر اثر بی توجهی وزارت راه تنها در یك جاده 65 نفر به قتل رسیده اند.


به گزارش پلات به نقل از ایسنا، مهدی عیسی زاده در جلسه علنی بامداد امروز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی مسائل حوزه راه اظهار داشت: در منطقه آذربایجان غربی، برخی جاده ها ۲۴ تا ۲۷ سال است که شروع شده و به انتها نرسیده همچون جاده سرچم که در این سال ها خانواده های زیادی بر اثر تصادف، پدر و مادر یا فرزند خودرا از دست دادند. چه کسی پاسخگوی آنهاست؟
وی ادامه داد: خدا را خوش می آید یک جاده ۶ کیلومتری، ۲۴ سال طول بکشد؟ هر شب ۱۰۰ کامیون از عراق برای پالایشگاه تبریز به شهر میاندوآب وارد می شود و ۱۰۰ کامیون از آن خارج می شود. در صورتیکه کمربندی ندارد و کمربندی آن ۲۷ سال است شروع شده و به انتها نرسیده است آن هم در شرایطی که میاندوآب چهار راه شمال غرب به جنوب کشور است.
عیسی زاده افزود: در گوشه ای از کریدور غربی و شرقی، ۶۰۰ متر راه نزدیک به ۶ سال است باقی مانده، همین طور پل سه راه میاندوآب اگر پولی نیست چرا در جاده های دیگر هزینه می شود اگر هم هست آنرا مساوی تقسیم کنید ما می توانستیم از وزارت راه به قوه قضاییه شکایت نماییم اما نجابت به خرج دادیم.
نماینده میاندوآب در آخر اظهار داشت: تنها در یک جاده بر اثر بی توجهی وزارت راه ۶۵ نفر به قتل رسیدند آیا جوابگوی خانواده هایشان هستید؟
منبع:

1399/03/21
11:45:27
5.0 / 5
2418
تگهای خبر: شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
پلات