مركز مدیریت راه ها:

كرج به سمت چالوس از ساعت ۱۲ امروز یك طرفه است

كرج به سمت چالوس از ساعت ۱۲ امروز یك طرفه است

به گزارش پلات مركز مدیریت راه های كشور محدودیت های تردد در محورهای شمالی طی تعطیلات آخر هفته جاری را اعلام نمود.به گزارش پلات به نقل از مهر، مرکز مدیریت راه های کشور محدودیت های ترافیکی سه شنبه ۲۷ خرداد ماه تا یکشنبه ۱ تیرماه ۹۹ را اعلام نمود که به این شرح است:
۱. موتورسیکلت
تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز سه شنبه مورخ ۹۹/۰۳/۲۷ الی ساعت ۲۴ روز شنبه مورخ ۹۹/۰۳/۳۱ از محورهای کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع می باشد.
تردد موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام مأموریت های ضروری در راه مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.
۲. سواری
۲.۱. محور کندوان
تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ روز سه شنبه مورخ ۹۹/۰۳/۲۷ الی ساعت ۲ صبح روز پس از مرزن آباد به سمت کرج (میدان امیرکبیر) و ابتدای قطعه یک آزادراه تهران - شمال ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ سه شنبه مورخ ۹۹/۰۳/۲۷ الی ساعت ۲ صبح روز پس از کرج (میدان امیرکبیر) و آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد به صورت یک طرفه خواهد بود.
تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه مورخ ۹۹/۰۳/۲۹، ۹۹/۰۳/۳۰ و ۹۹/۰۳/۳۱ الی ساعت ۲ صبح روزهای پس از کرج (میدان امیرکبیر) و ابتدای آزادراه تهران – شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه مورخ ۹۹/۰۳/۲۹، ۹۹/۰۳/۳۰ و ۹۹/۰۳/۳۱ الی ساعت ۲ صبح روزهای پس از مرزن آباد به سمت کرج و تهران به صورت یکطرفه خواهد بود.
۲.۲. محور هراز
تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ روزهای جمعه و شنبه مورخ ۹۹/۰۳/۳۰ و ۹۹/۰۳/۳۱ الی ساعت ۲ صبح روزهای شنبه و یکشنبه مورخ ۹۹/۰۳/۳۱ و ۹۹/۰۴/۰۱ از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت ۱۵ روزهای جمعه و شنبه مورخ ۹۹/۰۳/۳۰ و ۹۹/۰۳/۳۱ الی ساعت ۲ صبح روز بعد و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه در محل، از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) به صورت یکطرفه خواهد بود.
در صورت افزایش حجم تردد و عدم گنجایش سطح راه به منظور تخلیه بار ترافیکی محدودیت های مقطعی از مسیر شمال به جنوب و یا جنوب به شمال محورهای هراز و کرج - چالوس اعمال خواهد شد.
۳. نقلیه سنگین (به استثنای حاملان مواد سوختی و یا فاسدشدنی)
۳.۱. محور کندوان
تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج - چالوس و بالعکس کماکان ممنوع می باشد.
۳.۲. محور هراز
تردد کلیه تریلرها کماکان ممنوع می باشد.
تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و یا فاسدشدنی از ساعت ۱۲ ظهر روز سه شنبه مورخ ۹۹/۰۳/۲۷ الی ساعت ۰۲ صبح روز یکشنبه مورخ ۹۹/۰۴/۰۱ از محور هراز ممنوع می باشد.
۳.۳. محور تهران-فیروزکوه-قائمشهر-سمنان و بالعکس
تردد کلیه تریلرها به استثنای حاملان مواد سوختی و یا فاسدشدنی از ساعت ۸ الی ۲۴ روز جمعه مورخ ۹۹/۰۳/۳۰ از مسیر شمال به جنوب محور قائمشهر - فیروزکوه – تهران و بالعکس ممنوع می باشد.
۳.۴. محور آستارا-اردبیل و بالعکس
تردد کلیه تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملان مواد سوختی و یا فاسدشدنی از ساعت ۱۲ الی ۲۴ روز سه شنبه مورخ ۹۹/۰۳/۲۷ و همینطور از ساعت ۸ الی ۲۴ روز جمعه مورخ ۹۹/۰۳/۳۰ در محور فوق ممنوع می باشد.

۳.۵. محور قدیم رشت-قزوین و بالعکس
تردد کلیه تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملان مواد سوختی و یا فاسدشدنی از ساعت ۱۲ الی ۲۴ روز سه شنبه مورخ ۹۹/۰۳/۲۷ و همینطور از ساعت ۸ الی ۲۴ روز جمعه مورخ ۹۹/۰۳/۳۰ در محور فوق ممنوع می باشد.
۳.۶. محور سلفچگان-قم (باند رفت به سمت قم)
تردد کلیه تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملان مواد سوختی و یا فاسدشدنی از ساعت ۱۶ الی ۲۴ روز جمعه مورخ ۹۹/۰۳/۳۰ در محور فوق ممنوع بوده و مسیر جایگزین آزادراه ساوه - تهران می باشد.


منبع:

1399/03/28
12:51:34
5.0 / 5
2437
تگهای خبر: شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
پلات