هجوم مسافران به جاده چالوس

هجوم مسافران به جاده چالوس

به گزارش پلات آزادراه تهران - شمال پس از گذشت بیشتر از پنج ماه از افتتاح برای نخستین بار در روزها و ساعتهای وسط هفته به علت هجوم مردم به جاده چالوس دقایقی پیش بسته شد.به گزارش پلات به نقل از ایسنا، دقایقی پیش آزادراه تهران شمال در حالیکه تعداد بسیار زیادی از مردم به جاده چالوس هجوم بردند، مسدود شد. به قول بعضی از مسافران که در ابتدای مسیر آزادراه تهران - شمال (مسیر جنوب به شمال) پشت عوارضی مانده اند، به آنها اعلام شده که معلوم نیست کی آزادراه باز می شود و این برای نخستین بار است که در روزهای غیر از پنجشنبه و جمعه این مسیر به علت ترافیک سنگین بسته می شود.

البته ساعت ۱۰ دقیقه صبح سامانه ۱۴۱ مرکز مدیریت راه های کشور طی اطلاعیه ای درباره آخرین وضعیت محورهای شمالی اعلام نمود که تردد در آزادراه تهران - شمال مسیر جنوب به شمال تا اطلاع بعدی مسدود است و ترافیک سنگین در محور چالوس (مسیر جنوب به شمال) حدافصل شهرستانک تا نسا و حد فاصل تونل کندوان تا سیاه بیشه وجود دارد.

همچنین ترافیک نیمه سنگین در همین محور در راه رفت و برگشت حد فاصل هریجان تا مرزن آباد در اغلب مقاطع اعلام شده است.

در دیگر محورهای شمالی هم همچون محور هراز (مسیر جنوب به شمال) محدوده های مشاء آب اسک، گزنک، بایجان و لهاش همینطور در محور فیروزکوه (مسیر رفت و برگشت) محدوده های شورآب و گدوک ترافیک نیمه سنگین اعلام شده است.

البته تردد روان در محور فیروزکوه، آزادراه قزوین - رشت در راه رفت و برگشت وجود دارد اما در آزادراه تهران - کرج - قزوین حدفاصل پل فردیس تا بهشت سکینه ترافیک نیمه سنگین است.
1399/05/16
23:09:41
5.0 / 5
1820
تگهای خبر: شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
پلات