مدیرعامل شهر جدید پردیس:

۱۴ هزار واحد مسكن مهر پردیس تا اختتام مرداد تحویل می شود

۱۴ هزار واحد مسكن مهر پردیس تا اختتام مرداد تحویل می شود

مدیرعامل شركت عمران شهر جدید پردیس با اشاره به تكمیل 20 هزار واحد مسكن مهر این شهر جدید در دو سال اخیر از تحویل 14 هزار واحد دیگر تا اختتام مرداد امسال آگاهی داد.به گزارش پلات به نقل از وزارت راه و شهرسازی، سید مهدی هدایت نهایی شدن وام هزار میلیارد تومانی را گره گشاترین اقدام انجام شده برای تکمیل پروژه های مسکن مهر پردیس امسال خواند و اظهار داشت: این وام با کمک وزارت راه و شهرسازی و پیگیری های قائم مقام وزیر در امور مسکن مهر، نهایی و تابحال ۲۷۵ میلیارد تومان از آن تسهیلات نیز دریافت شده است.
وی دفاع از ردیف های اعتباری مسکن مهر پردیس در قانون بودجه و تعریف اختیاراتی جهت استفاده از منابع داخلی شرکت عمران را از دیگر مواردی خواند که به تکمیل پروژه های مسکن مهر پردیس کمک کرده است و اضافه کرد: اگر این ملاحظات انجام نمی شد، بدون تردید تکمیل پروژه های مسکن مهر پردیس، امسال متوقف می شد.
هدایت تعداد واحدهای مسکن مهر تحویل شده به مردم در شهر جدید پردیس را ۴۵ هزار واحد اعلام و عنوان کرد: از مهر ماه ۹۷ تا به امروز ما در شهر جدید پردیس موفق به تکمیل و تحویل ۲۰ هزار واحد مسکن مهر به مردم شده ایم.
وی اشاره کرد: با احتساب حدود ۱۴ هزار واحد دیگری که تا اواخر مردادماه افتتاح خواهیم کرد، تعداد واحدهای مسکن مهر تکمیل و تحویل شده در دوره کنونی وزارت راه و شهرسازی به ۳۴ هزار واحد می رسد.

1399/05/20
22:28:46
5.0 / 5
2112
تگهای خبر: پروژه , شهر , شهرسازی , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
پلات