ساخت 50000 واحد مسكونی برای كم درآمدها كلید خورد

ساخت 50000 واحد مسكونی برای كم درآمدها كلید خورد

آیین امضای تفاهمنامه ساخت ۵۰ هزار واحد مسكونی میان شركت بازآفرینی شهری ایران و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) برگزار گردید.


به گزارش پلات به نقل از ایسنا، مهدی عبوری، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران و علی اکبر محرابیان، رئیس هیات مدیره شرکت توسعه گران عمران ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، روز یکشنبه، سی ام شهریورماه با انعقاد تفاهم نامه ای بر ساخت ۵۰ هزار واحد مسکونی توافق کردند.
موضوع این تفاهمنامه، راه اندازی ۵۰ هزار واحد مسکونی برای گروه های کم درآمد است که بر مبنای آن شرکت بازآفرینی شهری ایران در اجرای قانون ساماندهی و پشتیبانی از تولید و عرضه مسکن مصوب ۲۵ اردیبهشت ۱۳۸۷و آئین نامه اجرایی آن نسبت به در اختیار قرار دادن اراضی در اختیار خود به شرکت توسعه گران عمران ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) بعنوان کارگزار اقدام می کند.
همچنین بر طبق این تفاهمنامه، کلیه متقاضیان واحدهای مسکونی مورد این تفاهم نامه از راه شرکت بازآفرینی شهری ایران و سامانه طرح اقدام ملی مسکن به کارگزار معرفی خواهد شد.
این مراسم در حضور محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی و تعدادی از معاونان وی در ستاد مرکزی وزارت راه و شهرسازی برگزار گردید.
منبع:

1399/06/30
22:00:05
5.0 / 5
1575
تگهای خبر: تولید , شهر , شهرسازی , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
پلات