تمدید ثبت نام وام كرونا یك ماه دیگر

تمدید ثبت نام وام كرونا یك ماه دیگر

پلات: برمبنای اعلام سخنگوی دولت، مهلت ثبت نام تسهیلات حمایتی كرونا تا آخر مهر ماه تمدید شده است تا فرصت دیگری در اختیار كسب و كارهای لطمه دیده از كرونا قرار داده شود.


به گزارش پلات به نقل از ایسنا، پرداخت تسهیلات حمایتی به کسب و کارهای لطمه دیده از کرونا همچون سیاستهای وزارت کار در امتداد حفظ اشتغال بنگاه ها و صیانت از نیروهای کار است و بر این اساس ۱۴ رسته شغلی منتخب که بیشترین لطمه از شیوع ویروس کرونا را متحمل شده و دارای فهرست بیمه در چارچوب کارفرمایی یا خویش فرمایی بودند، جهت استفاده از تسهیلات مذکور به سامانه کارا به آدرس kara.mcls.gov.ir مراجعه و مراحل ثبت نام خودرا دنبال کردند.
مهلت ثبت نام دریافت تسهیلات حمایتی کرونا قبل از این دوبار از طرف کارگروه مقابله با نتایج اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا تمدید شده و روز گذشته به انتها رسید اما علی ربیعی ـ سخنگوی دولت امروز در پنجاه و چهارمین نشست خبری خود در زاهدان، از تمدید زمان پرداخت وام به مشاغل لطمه دیده از کرونا تا اختتام مهرماه و وام ودیعه مسکن تا اختتام دی ماه آگاهی داد.
مطابق آخرین آمارها، بیش از ۴۹۰ هزار متقاضی در سامانه کارا ثبت نام کردند که بیشترین تسهیلات پرداخت شده در بین رسته های کسب وکارهای لطمه دیده از کرونا متعلق به رانندگان، معلمان دبستان، بخش حمل و نقل عمومی و آرایشگاه ها بوده است.
به گزارش پلات به نقل از ایسنا، برابر اعلام بانک مرکزی، طی یک ماه و نیم اخیر ۴۴۰۰ میلیارد تومان تسهیلات کرونایی از طرف شعب بانکی به واحدهای کسب و کار پرداخت شده است.
منبع:

1399/07/02
10:12:57
5.0 / 5
1811
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
پلات