استاندار بوشهر:

پروژه جاده گناوه به بندرریگ 90 درصد پیشرفت فیزیكی دارد

پروژه جاده گناوه به بندرریگ 90 درصد پیشرفت فیزیكی دارد

به گزارش پلات بوشهر استاندار بوشهر اظهار داشت: پروژه مهم محور ساحلی بندر ریگ به گناوه فعال بوده و تابحال 90 درصد پیشرفت فیزیكی دارد.


عبدالکریم گراوند قبل از ظهر امروز در بازدید از چند پروژه عمرانی شهرستان گناوه اظهار نمود: محور و جاده ساحلی بندر ریگ به گناوه در این سفر مورد بررسی قرار گرفت که خوشبختانه پروژه فعال و دارای ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی است.
وی با اعلان اینکه پروژه جاده ساحلی ریگ به گناوه در مراحل پایانی تکمیل است، اظهار داشت: با این روند پیش بینی می شود در هفته های آتی عملیات آسفالت آن آغاز شود که با تکمیل و افتتاح این پروژه یکی از مطالبات مردم ساحل نشین شهرستان گناوه محقق می شود.
استاندار بوشهردر مورد پل ورودی گناوه بیان کرد: اجرای پروژه پل ورودی این شهر برمبنای اعلام اعضای شورای و شهرداری گناوه، آرزوی ۱۸ ساله مردم بوده چونکه این مسیر در شان این شهر بندری با این همه ظرفیت و قابلیت که معرف تمام مردم کشور است نبود.
گراوند استان بوشهر را یکی از مقاصد گردشگری در کشور دانست و اشاره کرد: در روزهای تعطیلات نوروزی استان بوشهر و شهرستان گناوه یکی مقاصد گردشگری مسافران است که ایجاد زیرساخت های لازم در گناوه مورد توجه قرار گرفته و الان پل ورودی به این شهر در حال ساخت و دارای روند اجرایی مطلوبی است.
وی در مورد پل مسیر خور گناوه اشاره کرد: این پروژه مهم که به نام شهید سلیمانی نام گذاری شده با حمایت های فرمانداری و کمک های دستگاه قضایی در حال اجراست که ایمن سازی لوله های نفت در راه اجرای این پروژه مورد توجه ویژه قرار دارد و در حال پیگیری است.

مقام عالی دولت در استان بوشهر اظهار داشت: پروژه مجموعه ورزشی کارگران گناوه از مصوبات استانی سفر هیئت دولت از دیگر طرح های این شهرستان است، هر چند خوب کار شده ولی معارضانی در این پروژه وجود دارد که سبب کندی اجراء پروژه شده است.
عبدالکریم گراوند با تاکید بر همکاری مردم در تسریع اجرای مجموعه ورزشی کارگران گناوه اضافه کرد: این پروژه که متعلق به مردم و از طرف وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حال اجراست باید همکاری مردم در راه اندازی و تکمیل آن بیشتر شود.
وی با اعلان اینکه این پروژه بعنوان مجموعه ورزشی کارگران جنوب کشور است اشاره کرد: تکمیل مجموعه ورزشی کارگران گناوه ظرفیت های خوبی برای این شهرستان و استان بوشهر بوده و لازم است در تسریع اجرای آن همکاری ها افزایش یابد.
استاندار بوشهر با قدردانی از پیگیری های فرماندار گناوه در اجرای این پروژه ها اضافه کرد: در یکسال گذشته پروژه ها مختلف عمرانی در گناوه برمبنای مطالبات مردم اجرا شده و فعال می باشند.
گراوند با قدردانی از پیمانکاران اجرای پروژه های عمرانی اشاره کرد: در این شرایط سخت اقتصادی، پروژه های عمرانی در گناوه تعطیل نشده اند و روند اجرای مطلوبی دارد که از تلاش پیمانکاران، مسئولان دستگاه های اجرایی و حوزه عمرانی استان بوشهر قدردانی می شود.
وی مجموعه تلاش صورت گرفته در اجرای پروژه ها را رضایت بخش دانست و اشاره کرد: قسمتی از خواسته ها و مطالبات مردم، اجرای این پروژه ها است که امید می رود با پیگیری ها و تامین اعتبارات لازم تا آخر سال آنها به بهره برداری برسند تا قسمتی از مشکلات شهرستان گناوه حل و مطالبات مردم این شهرستان محقق شود.

منبع:

1399/07/04
12:19:17
5.0 / 5
1299
تگهای خبر: پروژه , جت , سفر , شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
پلات