برقراری مجدد پروازهای هما به استانبول

برقراری مجدد پروازهای هما به استانبول

هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران از آغاز مجدد پروازهای خود به استانبول آگاهی داد.به گزارش پلات به نقل از مهر، هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران اعلام نمود: برمبنای توافق به عمل آمده بین سازمان هواپیمایی کشوری ایران و ترکیه و صدور مجوز پرواز برای برقراری پرواز به فرودگاه استانبول، پروازهای این هواپیمایی برمبنای برنامه در ایام سه شنبه ۱۵ و جمعه ۱۸ مهر ماه انجام می شود.
دو پرواز برنامه ریزی شده هما به استانبول، با پرواز شماره ۷۱۹ در ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه از فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) انجام و در ساعت ۱۴ و ۲۰ دقیقه به وقت محلی وارد فرودگاه استانبول انجام می شود.
بازگشت این پرواز در همان روز، با پرواز شماره ۷۱۸ در ساعت ۱۵ و ۲۰ دقیقه از استانبول پرواز و ساعت ۱۹ در فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) به زمین می نشیند.
هموطنان برای خرید بلیت این پرواز می توانند به سایت https: //ebooking.iranair.com مراجعه و یا با دفتر فروش تلفنی هما به شماره تلفن ۴۶۶۲۱۸۸۸ تماس بگیرند.
بر اساس اطلاعیه سازمان هواپیمایی کشوری ترکیه، تمامی مسافران ورودی به فرودگاه استانبول، می بایست در محدوده ۷۲ ساعت مانده به پرواز، مبادرت به انجام آزمایش PCR کرده و نتیجه آنرا در زمان ورود به مأموران بهداشت مستقر در فرودگاه استانبول ارائه نمایند.
شایان ذکر است هفته گذشته سازمان هواپیمایی کشوری ترکیه مجوز پرواز شرکت های هواپیمایی را باطل نمود که در هفته جاری به دنبال مذاکرات انجام شده دو سازمان هواپیمایی کشوری ایران و ترکیه، مجوز ادامه پرواز برای هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران هما صادر گردیده است.

1399/07/15
23:13:08
5.0 / 5
1519
تگهای خبر: سایت , فرودگاه , فروش , هواپیما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
پلات